Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gotl/B11 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:45 | _Föreläsning, Byggnadsrenovering för energieffektivisering, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B13 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Gunnar Dahlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B14 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Emmeline Laszlo Ambjörnsson, Grundutbildning, allmänt, Resurser, teknologier och hållbar planering, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Susanna Carlsten, Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B15 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 16:00 | Examensarbete i speldesign, Mentorstid, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Wilhelmina Statham | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B22 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Dynamiska webbapplikationer, Martin Goblirsch, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B23 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Föreläsning, Föremål och design, Susanna Carlsten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
B/A1:107a, Gotl/B24 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Michael Tärnfalk, RoSA, Rätt och socialt arbete - utredningsmetodik, Rätt och socialt arbete - utredningsmetodik, Susanne S:t Clair Renard, Uppstartsstöd, Videoföreläsning | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B24 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | _Föreläsning, Juridiskt grundår, Termin 2, Videoföreläsning | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B26 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | Grupparbete, Håkan Mattsson, Spelproduktion 1 - arkadspel, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B36 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Campus Gotland, Datorlab, Forskningsmetoder i vindkraftsprojektering, Henry Korb | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B38 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | Engelska för grundlärare, årskurs 4-6, Engelska för grundlärare, årskurs F-3, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Förskollärarprogrammet, Termin 6, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 2, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 8, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 2, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 8, Matematik III, grundlärare 4-6, Matematik III, grundlärare F-3, Möte, Självständigt arbete 2 för grundlärare Fk-3 och 4-6, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Undervisning, VFU II, grundlärare 4-6, VFU II, grundlärare F-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B43 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Lina Emilsson, Spelforskningsprototyper och speltestning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/B51 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Gotland externa bokningar, Konferens, Tor Broström | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Backsippan | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/C10 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45 - 14:15 | Konsistoriet, Linda Lundberg, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/C11 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:45 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/C13 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/C15 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/D13 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Arkeologi B, CG-UTB, Gustaf Svedjemo, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/D22 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Anna Karlström, Examensarbete i kulturvård, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Studentaktivitet | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/D23 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Nathalie Godman, Obligatorisk, Ohälsa och främjande av hälsa II , Sjuksköterskeprogrammet, termin 4, SSK T4 3SJ460 Ohälsa främj II | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | _Seminarium, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk2, Industriell ekonomi, Kenneth Friberg, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/D24 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | _Seminarium, Annika Henningsson, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk2, Ledningssystem, livscykelanalys och hållbarhet, Marina Månsson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | _Seminarium, Annika Henningsson, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk2, Ledningssystem, livscykelanalys och hållbarhet, Marina Månsson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | Andreas Thor, Basic Swedish 2, GU. Basic Gotland, Lektion | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | _Föreläsning, Annika Jörnemark, Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E22 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:30 | _Föreläsning, Kirsten Åkerman, UB gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E30 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | _Föreläsning, Campus Gotland, Forskningsmetoder i vindkraftsprojektering, Hugo Olivares Espinosa | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Susanna Carlsten, Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E31 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | Amanda Skoggren, UB gemensamt, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E32 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 17:15 | Eva Hammarström, GU. Språkverkstaden UU, Handledning | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E34 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E36 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E37 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
B/A1:107a, Gotl/E41 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Michael Tärnfalk, RoSA, Rätt och socialt arbete - utredningsmetodik, Rätt och socialt arbete - utredningsmetodik, Susanne S:t Clair Renard, Uppstartsstöd, Videoföreläsning | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/E44 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:45 | Biblioteksledningen, Maria Wennström, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
B/A1:111a, Gotl/E45 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Mia Berg, SSK T2 3SJ250 Hälsa föreb II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Termin 2,, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Uppstartsstöd, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Flundran | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/G41 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Lina Emilsson, Spelforskningsprototyper och speltestning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | _Seminarium, Examensarbete för masterexamen i speldesign, Sarah Lynne Bowman, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Heden | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Myren | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Rauken | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Tentasal | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Erika Sandström, Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Johan Prytz, Lars Madej, Magisterprogram i vindkraftprojektering, Åk 1, Matematik III, grundlärare 4-6, Matematik III, grundlärare F-3, Omtentamen, E-tenta, Omtentamen, Pappers-tenta, Tentamen, papperstenta, Utbildningens framväxt och villkor, grundlärare 4-6, Utbildningens framväxt och villkor, grundlärare 4-6, Utbildningens framväxt och villkor, grundlärare F-3, Vindresursbedömning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Tentamen, E-tenta, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Utbildningens framväxt och villkor, förskollärare | ||||||||||||||||||||||||||||
Gotl/Änget | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 18:30 | Webbokning student |