Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 4  
Gå till nästa vecka

v 4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/1 
2001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F1
use.mazemap.com
10:00
08:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F1
use.mazemap.com
15:00
13:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F1
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/1 
Häggsalen, 10132, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F2
use.mazemap.com
10:00
08:15
2001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F2
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mässen, 6140, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandMa2
Föreläsning
Carl Nettelblad
use.mazemap.com
14:00
13:15
2315, ITC
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandMa2
Laboration
Lab 1
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-315
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
14:15
v 4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/1 
1412, ITC
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
KandFy3
KandMa1-2
KandfyAs3
X2
Laboration
Lab 2
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-412
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
10:00
08:15
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
15:00
13:15
2001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/1 
2005, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F2
use.mazemap.com
10:00
08:15
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
12:00
10:15
1412, ITC
2507, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-412
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandFy3
KandMa1-2
KandfyAs3
MTI2
X2
gylärarma2
Föreläsning
Carl Nettelblad
F2
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/1 
2245, ITC
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2.B
Lektion
Eirini Katsidoniotaki
L1
use.mazemap.com
10:00
08:15
4004, Ångström
Vågor och optik
F2.B
Lektion
Laurent Duda
L1
use.mazemap.com
15:00
13:15
6K1113, Ångström
Mekanik III
F2-3
Lektion
Patrik Thunström
L1
use.mazemap.com
17:00
15:15

v 5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/1 
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandFy3
KandfyAs3
MTI2
gylärarma2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
10:00
08:15
2001, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F3
use.mazemap.com
12:00
10:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F3
use.mazemap.com
15:00
13:15
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
KandFy3
KandMa1-2
KandfyAs3
X2
Laboration
Lab 6
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
15:15
v 5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/1 
1515, ITC
1549, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandFy3
KandMa1-2
KandfyAs3
MTI2
X2
gylärarma2
Föreläsning
Carl Nettelblad
F3
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/1 
2215, ITC
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2.B
Lektion
Eirini Katsidoniotaki
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
6K1113, Ångström
Mekanik III
F2-3
Lektion
Patrik Thunström
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2001, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F4
use.mazemap.com
15:00
13:15
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
MTI2
gylärarma2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
15:15
v 5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/1 
6K1113, Ångström
Mekanik III
F2-3
Lektion
Patrik Thunström
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
4001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F4
use.mazemap.com
15:00
13:15
4004, Ångström
Vågor och optik
F2.B
Lektion
Laurent Duda
L2
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/1 
2245, ITC
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2.B
Lektion
Eirini Katsidoniotaki
L3
use.mazemap.com
10:00
08:15
2005, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F5
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F5
use.mazemap.com
15:00
13:15
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
15:15

v 6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/2 
1412, ITC
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
MTI2
gylärarma2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-412
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
10:00
08:15
6K1113, Ångström
Mekanik III
F2-3
Lektion
Patrik Thunström
L4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2001, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2
Föreläsning
Anders Goude
F6
use.mazemap.com
15:00
13:15
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
15:15
v 6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/2 
2001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F6
use.mazemap.com
10:00
08:15
Mässen, 6140, ITC
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Lektion
Alexander Söderberg
Lisa Freyhult
Patrik Thunström
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F5
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2.B
Lektion
Eirini Katsidoniotaki
L4
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/2 
6K1113, Ångström
Mekanik III
F2-3
Lektion
Patrik Thunström
L6
use.mazemap.com
10:00
08:15
4004, Ångström
Tillämpad mekanik III med strömningslära
F2.B
Lektion
Eirini Katsidoniotaki
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
2001, Ångström
Mekanik III
F2-3
KandFy2
Q2
Föreläsning
Lisa Freyhult
F7
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/2 
Aula, Hus 6, ITC
Programmeringsteknik I
EI2
F2
KandFy3
KandMa1-2
KandfyAs3
MTI2
X2
gylärarma2
Föreläsning
Carl Nettelblad
F4
use.mazemap.com
10:00
08:15
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programmeringsteknik I
F2
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
12:00
10:15
v 6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/2 
Häggsalen, 10132, Ångström
Vågor och optik
E3
F2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F6
use.mazemap.com
15:00
13:15

 
EI2
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema