Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 43  
Gå till nästa vecka

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Gunnar Berg
F18
use.mazemap.com
12:00
10:15
2247, ITC
Algebra och geometri
F1
Q1
Föreläsning
Jörgen Östensson
F20
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10 
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10 
Introduktion till teknisk fysik
F1
studiebesök
Markus Gabrysch
ABB Ludvika
17:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10 
2004, Ångström
Algebra och geometri
F1.C
Lektion
David Lundberg
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Gunnar Berg
F19
use.mazemap.com
15:00
13:15
2004, Ångström
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L7
use.mazemap.com
17:00
15:15

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10 
Algebra och geometri
E1
ES1
F1
Q1
W1
Tentamen
17:00
08:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11 

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F1
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F1
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11 
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Laboration
Lab 1
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
10:00
08:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F2
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
F20
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F3
use.mazemap.com
10:00
08:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F2
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11 
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Laboration
Lab 2
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
15:00
13:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11 
Mässen, 6140, ITC
Mekanik baskurs
F1
Seminarium
Lisa Freyhult
Rebecca Lodin
Sara Bladh
Susanne Mirbt
Plenum 1
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
F21
use.mazemap.com
12:00
10:15
6K1113, Ångström
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L8
use.mazemap.com
15:00
13:15

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Lektion
 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema