No fields [243287.188]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Carlos Guerrero Bosagna, Gemensamt Master Biologi IBG, Lärosal 3, 15:01004, EBC, Toxikologi och riskbedömning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Biologi 2, Tekniskt naturvetenskapligt basår, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Farmakokinetik och farmakodynamik, För tid och plats se Ladok, Kinetik Receptarieprogram, Receptarieprogrammet, termin 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | För tid och plats se Ladok, Galenisk farmaci Apot, Kvalitetssäkring och regulatoriska krav vid utveckling och tillverkning av läkemedel, Läkemedel - kvalitetssäkring och regulatoriska krav | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | fysioterapeutprogrammet, termin 1, Fysioterapi I. Hälsa, beteende och vetenskapsmetodik I, Fysioterapi prog, För tid och plats se Ladok | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | 11167, Ångström, Kandidatprogram i Fysik (Astronomi) Åk 3, Nikolai Piskunov, Observationell astrofysik I, Oleg Kochukhov, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | För tid och plats se Ladok, Nationalekonomi B: Utvecklingsekonomi, Utbildning Grundnivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Gymnasielärare Matematik Åk2, Kandidatprogram i Fysik inriktning astronomi Åk 2, Kandidatprogram i Fysik Åk 2, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning Geofysik, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning meteorologi, Kandidatprogrammet i Matematik Åk 1, Ordinära differentialekvationer I, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kinesiska B, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Via Zoom, Xinzheng Wan | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | För tid och plats se Ladok, Introduktionskurs i religionsvetenskap campus VT24 (5RT000 o 5RG701) | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | För tid och plats se Ladok, Introduktionskurs i religionsvetenskap för blivande ämneslärare, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Byggingenjörsprogrammet, åk2, Samhällsplanering och bostadsutformning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Dynamiska system och kaos, För tid och plats se Ladok, Kandidatprogram i Fysik Åk 3, Kandidatprogrammen i Fysik inriktning geofysik, Masterprogrammet i Fysik inriktning geofysik, Masterprogrammet i Fysik inriktning kvantfält och strängar, Teknisk fysik 4, fysik och kvantteknologi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Kemiteknik, åk 4, Grupp M2, Masterprogram i materialteknik, åk 1, Material i energisystem I, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | För tid och plats se Ladok, Geometri och analys II, Gymnasielärare i Fysik Åk 1, Kandidatprogram i Fysik Åk1, Rostyslav Kozhan, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | För tid och plats se Ladok, Gymnasielärare i Fysik Åk3, Kandidatprogram i Fysik inriktning astronomi Åk 2, Kandidatprogram i Fysik Åk 2, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning Geofysik, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning meteorologi, Kvantfysik, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Biokemiska mekanismer för genreglering, Cellbiol Apot, För tid och plats se Ladok | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Djup maskininlärning för bildanalys, Masterprogram i bildanalys och maskininlärning, åk 1, Masterprogram i datavetenskap, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Apotekarprogrammet, termin 6, Farmakognosi, Farmakognosi Apot, För tid och plats se Ladok, Obligatorisk | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Civilingenjörsprogrammet i Elektroteknik, åk 2, Gymnasielärare i Fysik Åk 1, Introduktion till beräkningsvetenskap, Kandidatprogram i Fysik Åk1, Kandidatprogrammet i Matematik Åk 1, Maskiningenjörsprogrammet, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bioinformatisk strukturbiologi, Molekylär bioteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Elektromagnetism I, För tid och plats se Ladok, Teknisk fysik 1, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Civilingenjörsprogrammet i Elektroteknik, åk 4, Energisystem, åk 4, Masterprogrammet i Förnybar Elgenerering, åk 1, Teknisk fysik 4, hållbar energiteknik, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Vindkraft - teknik och system | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Brottmekanik, Masterprogram i materialteknik, åk 1, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Energisystem, åk 1, Gymnasielärare i Matematik Åk 1, Gymnasielärare Matematik Åk1, antagna vårtermin, Kandidatprogram i Kemi Åk 2, Miljö- och vattenteknik, åk 1, Programmeringsteknik I, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Daniel Aditya Tjhin, Industriell ekonomi, år 4, Ledning för hållbarhet i globala industriföretag, Masterprogrammet i Industriell Ledning och Innovat, åk 1, Per Fors, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Apotekarprogrammet, termin 6, Farmakognosi, Farmakognosi Apot, För tid och plats se Ladok, Obligatorisk | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | För tid och plats se Ladok, Grundutbildning, Statskunskap A: Internationell politik VT24, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | För tid och plats se Ladok, Sjukvårdsfarmaci, Terapi Receptarieprogrammet | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Arabisk litteratur, Arabisk litteratur VT24, Arabiska B, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:15 | Apotekarprogrammet, termin 6, Farmakognosi, Farmakognosi Apot, För tid och plats se Ladok, Obligatorisk | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Byggingenjörsprogrammet, åk2, Industriell ekonomi, Maskiningenjörsprogrammet, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Masterprogrammet i Fysik inriktning meteorologi Åk1, Numerisk modellering av atmosfären, Undervisningslokal Campus Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | 103130, Ångström, Masterprogram i biofysik (Fysik), Masterprogram i materialteknik, åk 1, Molekylär bioteknik, åk 4, Grupp 1, Molekylär bioteknik, åk 4, Grupp 2, Molekylär bioteknik, åk 4, Grupp 4, Muntlig examination, Nanoteknik för industriella tillämpningar inom life science, Natalia Ferraz, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Elektriska mätmetoder, Medicinsk teknik, Åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Automatiserings- och robotteknik, Elektroingenjörsprogrammet, åk 2, Medicinsk teknik, Åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Internet of things, Masterprogram i industriell analys, åk 1, Teknisk fysik 4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Datorarkitektur, Informationsteknologi, åk 1, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk1 dvk, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Modellering av dynamiska system, System i teknik och samhälle, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Kandidatprogram i Fysik Åk 3, Kandidatprogrammen i Fysik inriktning geofysik, Kandidatprogrammet i Matematik Åk 2, Komplex analys, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Förstärkningsinlärning, Förstärkningsinlärning, Informationsteknologi, åk 4, Masterprogram i bildanalys och maskininlärning, åk 1, Masterprogram i dataanalys, åk 1, Teknisk fysik 4, artificiell intelligens, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Masterprogram i kvantteknologi, åk 1, Optoelektronik, Teknisk fysik 4, fysik och kvantteknologi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kemiteknik, åk 2, Kvantmekanik och kemisk bindning I, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Kandidatprogrammet i Matematik Åk 3, Masterprogram i matematik, åk 1, Masterprogrammet i matematik med inriktning tillämpad statistik, Åk 1, Tidsserieanalys, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Elkretsanalys, Energisystem, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Fluidmekanik, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning Geofysik, Kandidatprogrammet i Fysik inriktning meteorologi, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Undervisningslokal Campus Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Arief Ahmad, Astrofysik I, Axel Hahlin, För tid och plats se Ladok, Gymnasielärare i Fysik Åk3, Kandidatprogram i Fysik inriktning astronomi Åk 2, Kandidatprogram i Fysik Åk 2, Sema Caliskan, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Ayse Kaslilar Sisman, Kandidatprogrammet i Geovetenskap Åk 1, inrikning Geo, Statistik för geovetare, Undervisningslokal Campus Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Matthias Weiszflog, Musikens fysik, Stephan Pomp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 13:00 | Heinz Werner Wessler, Hindi B, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Via Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Texter på klassisk syriska VT2024, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Kinesiska A, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Introduktionskurs i nordkurdiska (kurmanji), Introduktionskurs/Grammatik och språkfärdighet, nordkurdiska VT2024, Kurdiska B, Tillvalsspråk: Kurdiska 2 (kurmanji), TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [243308.188]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | För tid och plats se Ladok, Nya testamentet med studier i grekiska, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Den nya landsbygden, Emmeline Laszlo Ambjörnsson, Grundutbildning, allmänt, Hemtenta | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Den nya landsbygden, Emmeline Laszlo Ambjörnsson, Grundutbildning, allmänt, Hemtenta | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Niklas Edenmyr, Swahili, introduktionskurs, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 20:00 | Den nya landsbygden, Emmeline Laszlo Ambjörnsson, Grundutbildning, allmänt, Hemtenta | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Dietetik och klinisk nutrition II: Diabetes mellitus och njursjukdom, För tid och plats se Ladok, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | A8:210b, BMC, Agneta Andersson, Dietistprogrammet, Kostvetenskap A: Nutrition, Muntlig examination, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | A8:210b, BMC, Agneta Andersson, Dietistprogrammet, Kostvetenskap A: Nutrition, Muntlig examination, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 19:00 | Andreas Thor, B25, Campus Gotland, Basic Swedish 2, GU. Basic Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Fysioterapeutprogrammet, termin 5, Fysioterapi prog, Fysioterapi V. Muskuloskeletal funktionsnedsättning och psykisk ohälsa inkl. VFU, För tid och plats se Ladok, Victor Bengtsson | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [312168.188]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [243321.188]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Carlssonsalen, ing 100 2tr, Akademiska sjukhuset, Filip Sköldberg, Gustav Linder, Klinisk medicin 1, Klinisk medicin 1, Klinisk medicin 1, Klinisk medicin 1, LP IMV GU, Läkarprogrammet termin 5, Obligatorisk, Peter Thelin Schmidt, Petter Frühling | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [243320.188]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Lars Östman, Språklabb 7-0050, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 20:00 | 16-0067, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | 22-0031, Engelska parken, Ercan Eriksson-Aras, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Helena Melander, Sal X, Universitetshuset, Service för Gemensam service i uhus | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 2024-05-25 00:00 | Lars Östman, Språklabb 7-0050, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
06:00 - 21:00 | 16-0067, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 10:00 | Humanistiska teatern, 22-0008, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 101125, Ångström, Nazariy Souchelnytskyi, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:00 | 902Service, Hörsal 3, Ekonomikum, Peter Götlind | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 21:00 | 16-0067, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 21:00 | 16-0067, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45 - 13:15 | B22, BMC, B41, BMC, B42, BMC, Petar Pristof, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
06:00 - 21:00 | 16-0067, Engelska parken, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | B23, Campus Gotland, Gotland Tentamensbokningar | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1409363.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 15:00 | CG-UTB, Examensarbete på avancerad nivå i arkeologi (masterexamen), Paul Wallin, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | 2-0024, Engelska parken, Arkeologi C, Arkeologi C, Carl-Gösta Ojala, Grundutbildning campus Uppsala, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 2-2033, Engelska parken, FO/FOU, Högre Seminarium, Karin Ojala | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 2-0024, Engelska parken, Arkeologi C, Arkeologi C, Carl-Gösta Ojala, Grundutbildning campus Uppsala, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 22-0031, Engelska parken, FO/FOU, Högre Seminarium, Maria Lingström | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [990838.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, B14, Campus Gotland, B15, Campus Gotland, Magisteruppsats, Matilda Dahl, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | _Seminarium, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk2, Industriell ekonomi, Kenneth Friberg, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, Adri de Ridder, B13, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, B22, Campus Gotland, D23, Campus Gotland, Fredrik Sjöstrand, James Sallis, Kandidatkurs i företagsekonomi - fördjupning med tillhörande metod, Lotte Horikx, Lovísa Eiríksdóttir, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | _Seminarium, Berit Thoudal, Obligatorisk, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Föremål och design, Susanna Carlsten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | B14, Campus Gotland, B15, Campus Gotland, Björn Åkerblom, Grupparbete, Louise Edwinsson , Människokroppens struktur och funktion, Obligatorisk, Sjuksköterskeprogrammet | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [990839.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Föremål och design, Susanna Carlsten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Mats Christiansen, Obligatorisk, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | _Seminarium, Mats Christiansen, Obligatorisk, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | _Seminarium, Mats Christiansen, Obligatorisk, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Mats Christiansen, Obligatorisk, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, Adri de Ridder, B11, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, B22, Campus Gotland, D23, Campus Gotland, Fredrik Sjöstrand, James Sallis, Kandidatkurs i företagsekonomi - fördjupning med tillhörande metod, Lotte Horikx, Lovísa Eiríksdóttir, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Examensarbete i speldesign, Josephine Baird, Ray Whitcher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Wilhelmina Statham, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250854.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, B11, Campus Gotland, B15, Campus Gotland, Magisteruppsats, Matilda Dahl, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | Information, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, Adri de Ridder, B11, Campus Gotland, B13, Campus Gotland, B22, Campus Gotland, D23, Campus Gotland, Fredrik Sjöstrand, James Sallis, Kandidatkurs i företagsekonomi - fördjupning med tillhörande metod, Lotte Horikx, Lovísa Eiríksdóttir, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | B11, Campus Gotland, B15, Campus Gotland, Björn Åkerblom, Grupparbete, Louise Edwinsson , Människokroppens struktur och funktion, Obligatorisk, Sjuksköterskeprogrammet | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250855.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, B11, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, Magisteruppsats, Matilda Dahl, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | _Föreläsning, Föremål och design, Susanna Carlsten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | _Föreläsning, Jenny Helin, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | B11, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, Björn Åkerblom, Grupparbete, Louise Edwinsson , Människokroppens struktur och funktion, Obligatorisk, Sjuksköterskeprogrammet | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250856.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Adri de Ridder, Ekonomisk kalkylering, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, Adri de Ridder, B11, Campus Gotland, B13, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, D23, Campus Gotland, Fredrik Sjöstrand, James Sallis, Kandidatkurs i företagsekonomi - fördjupning med tillhörande metod, Lotte Horikx, Lovísa Eiríksdóttir, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Gotland Studentbokningar, Grupparbete | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen, E-tenta, Sandra Såger, Teknisk-antikvarisk byggprocess, Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Omtentamen, E-tenta, Sandra Såger, Teknisk-antikvarisk byggprocess, Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250857.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Fre 2024-05-24 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Gotland Tentamensbokningar, Service | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250858.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 7-0043, Engelska parken, _Föreläsning, Arkeologi och antik historia II, samläsning VT2024, Grundutbildning campus Uppsala, Helene Martinsson-Wallin, Michael Lindblom, Uppstartsstöd | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | ARK C3 o OST C3 Visby VT2024, Arkeologi C, Arkeologi med inriktning mot osteologi C, CG-UTB, Sophie Bergerbrant, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 15:15 | ARK C3 o OST C3 Visby VT2024, Arkeologi C, Arkeologi med inriktning mot osteologi C, CG-UTB, Sophie Bergerbrant, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250859.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Ons 2024-05-22 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Ekonomisk kalkylering, Håkan Kullvén, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 19:00 | Andreas Thor, Basic Swedish 2, GU. Basic Gotland, Omtentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | B27, Campus Gotland, Don Geyer, Grupparbete, Håkan Mattsson, Spelproduktion 1 - arkadspel, Spelproduktion 2 - vertical slice, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250860.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Kulturarv i väpnade konflikter, Mattias Legnér, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Didaktik, Engelska för grundlärare, årskurs 4-6, GU gemensamt, Marika Randler | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Campus Gotland, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk3, Mentorstid, Simon Davidsson Kurland, Självständigt arbete i hållbar energiomställning | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Föreläsning, Anette Engberg, Studenthälsan Gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | D23, Campus Gotland, Grupparbete, Håkan Mattsson, Spelproduktion 1 - arkadspel, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | _Seminarium, Campus Gotland, Energiproduktion och nyttjande, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk1, Obligatorisk, Ola Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250861.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tors 2024-05-23 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | _Seminarium, Andreas Hedrén, Elin Uppström, Franck Tétard, Informationssystem C: Examensarbete, kandidat, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | B25, Campus Gotland, Don Geyer, Grupparbete, Håkan Mattsson, Spelproduktion 1 - arkadspel, Spelproduktion 2 - vertical slice, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250862.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250863.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250864.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250865.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Ons 2024-05-22 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Försöksplanering, Gunnar Dahlin, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk2, Laboration, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [260896.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | _Seminarium, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Åsa Österdahl | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 14:00 | _Seminarium, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Åsa Österdahl | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:00 | Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Josefina Ahlvin, Workout | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250868.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Josefina Ahlvin, Sophie Thorén, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | _Föreläsning, A1:111a, BMC, SSK T6 3SJ650 Komplex vård, Termin 6, VT24, SSK, Komplexa vårdsituationer, Uppstartsstöd, Videoföreläsning, Åsa Melhus | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:00 | _Seminarium, A8:208b, BMC, Eva Nordblom, Obligatorisk, Sjuksköterskeprogrammet, termin 3, SSK T3 3SJ360 Ohälsa främj I, Termin 2, VT2024, SSK, Hälsa och förebyggande av ohälsa II, Uppsamlingstillfälle, Uppstartsstöd, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Gotland Tentamensbokningar, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250869.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Interaktionsdesign och UX, Martin Goblirsch, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Interaktionsdesign och UX, Martin Goblirsch, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Innovation och förändringsarbete, Mats Jadeskär, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Uppsats | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Handledning, Innovation och förändringsarbete, Mats Jadeskär, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 20:00 | _Föreläsning, Anette Engberg, Studenthälsan Gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Interaktionsdesign och UX, Martin Goblirsch, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Interaktionsdesign och UX, Martin Goblirsch, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Handledning, Innovation och förändringsarbete, Mats Jadeskär, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547823.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547814.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:15 | Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Engelska för grundlärare, årskurs 4-6, Engelska för grundlärare, årskurs F-3, GU gemensamt, Marika Randler, Språkstruktur | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Maria Wennerström Wohrne, Svenska III för grundlärare 4-6, Svenska III för grundlärare Fk-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Emma Wallin, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Svenska III för grundlärare Fk-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Emma Wallin, Examination, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Svenska III för grundlärare Fk-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Emma Wallin, Examination, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Svenska III för grundlärare 4-6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | _Seminarium, Christer Rödin, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 6, Specialpedagogik, förskollärare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | _Seminarium, Interaktionsdesign och UX, Maritha Dahlin, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Möte, Peter Svensson, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Möte, Peter Svensson, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | _Seminarium, Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, VFU II, grundlärare 4-6, VFU II, grundlärare F-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Engelska för grundlärare, årskurs 4-6, GU gemensamt, Marika Randler, Samhälle | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Didaktik, Engelska för grundlärare, årskurs F-3, GU gemensamt, Marika Randler | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547815.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Emmeline Laszlo Ambjörnsson, Grundutbildning, allmänt, Plananalys och kvalitativ metod, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547816.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Erika Sandström, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Eva Hall, Institutionen för socialt arbete Grundutbildning, Personlig och professionell utveckling (termin 4), Personlig och professionell utveckling (termin 4), PPU termin 4 - samläsning, Uppsamlingstillfälle | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | _Seminarium, A8:204b, BMC, DSK 3FV323 Förskrivn farmako, Farmakologi och sjukdomslära/förskrivningsrätt VT24, Jenny Fagerström Johansson, Obligatorisk, Specialistutbildning till distriktssjuksköterska, termin 2, Uppstartsstöd | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547817.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547818.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250872.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Obligatorisk, Susanna Barros, Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | _Föreläsning, Sandra Såger, Teknisk-antikvarisk byggprocess, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250874.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | _Seminarium, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk2, Industriell ekonomi, Kenneth Friberg, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Campus Gotland, Hugo Olivares Espinosa, Omtentamen, Pappers-tenta, Vetenskapsteori och metodologi i en tvärvetenskaplig kontext | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Studentaktivitet | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | _Seminarium, Christer Rödin, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 6, Specialpedagogik, förskollärare | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [260898.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Försöksplanering, Gunnar Dahlin, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk2, Laboration, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | _Seminarium, Adri de Ridder, B11, Campus Gotland, B13, Campus Gotland, B14, Campus Gotland, B22, Campus Gotland, Fredrik Sjöstrand, James Sallis, Kandidatkurs i företagsekonomi - fördjupning med tillhörande metod, Lotte Horikx, Lovísa Eiríksdóttir, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | B26, Campus Gotland, Grupparbete, Håkan Mattsson, Spelproduktion 1 - arkadspel, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250875.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:15 | _Seminarium, Lotte Horikx, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:00 | _Föreläsning, Matilda Dahl, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Göran Gustafsson, Hållbar utveckling, CSR och livscykelanalys, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk1, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk2, Kandidatprogram i ledarskap - kvalitet - förbättring, åk 1, Ledningssystem, livscykelanalys och hållbarhet, Presentation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Föreläsning, Jenny Helin, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:30 | Jenny Helin, Möte, TimeEdit: Utb.grund/avanc nivå Gotland, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250877.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15 - 20:30 | _Föreläsning, Henrik Ramberg, UB gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 15:15 | _Föreläsning, Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Jenny Helin | ||||||||||||||||||||||||||||
17:45 - 20:30 | _Föreläsning, Henrik Ramberg, UB gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250878.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | Håkan Mattsson, Information, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250879.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5405334.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:45 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 15:15 | Eva Hammarström, GU. Språkverkstaden UU, Handledning | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 17:15 | Eva Hammarström, GU. Språkverkstaden UU, Handledning | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:15 | Eva Hammarström, GU. Språkverkstaden UU, Handledning | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5438661.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [4328398.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 15:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250880.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | _Föreläsning, Campus Gotland, Mastersprogrammet i vindkraftprojektering, Åk 1, Stefan Ivanell, Trender i vindkraftsindustrin | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Campus Gotland, Johann Köppel, Mastersprogrammet i vindkraftprojektering, Åk 1, Trender i vindkraftsindustrin | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Campus Gotland, Mastersprogrammet i vindkraftprojektering, Åk 1, Trender i vindkraftsindustrin | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:00 | Campus Gotland, Forskningsmetoder i vindkraftsprojektering, Henry Korb, Hugo Olivares Espinosa, Muntlig framställning | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Forskning, forskarutb, allmänt, kurs, Tom Mels | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Campus Gotland, Mastersprogrammet i vindkraftprojektering, Åk 1, Trender i vindkraftsindustrin | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | _Föreläsning, Campus Gotland, Liselotte Aldén, Mastersprogrammet i vindkraftprojektering, Åk 1, Trender i vindkraftsindustrin | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [4328399.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 14:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5424920.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 18:00 | Finn Ljunggren, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250881.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tors 2024-05-23 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | Håkan Mattsson, Information, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250882.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, Kulturarv i väpnade konflikter, Mattias Legnér, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Seminarium, FO/FOU, Geijersalen 6-1023, Engelska parken, Rahaf Abu Shaer | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | _Seminarium, Kulturarv i väpnade konflikter, Mattias Legnér, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250883.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | _Föreläsning, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Gunnar Johansson-salen, 14:K120, Blåsenhus, Linn Andersson Konke, Prevention, Prevention, Psykologprogrammet, termin 4, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, VFU II, grundlärare F-3, VFU II, grundlärare F-3, Videoföreläsning | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | Håkan Mattsson, Information, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | _Föreläsning, B8 Svedbergsalen, BMC, Obligatorisk, Per-Ola Blomgren, Sjuksköterskeprogrammet, termin 4, SSK T4 3SJ460 Ohälsa främj II, Termin 4, VT2024, SSK, Ohälsa och främjande av hälsa II , Uppstartsstöd | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | _Seminarium, B8 Svedbergsalen, BMC, Obligatorisk, Per-Ola Blomgren, Sjuksköterskeprogrammet, termin 4, SSK T4 3SJ460 Ohälsa främj II, Termin 4, VT2024, SSK, Ohälsa och främjande av hälsa II , Uppstartsstöd | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250885.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Håkan Mattsson, Information, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Berit Thoudal, Birgitta Jakobsson Larsson, Elina Backman, Eva Netzelius-salen 10:K102, Blåsenhus, Eva Thörnqvist, Handledning, Katarina Seige, Kerstin Lugnet, Lena Hedlund, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Uppstartsstöd, Videokonferens, Änget, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Kirsten Åkerman, Möte, UB gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Gunnar Dahlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Joakim Andersson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | _Föreläsning, Linda Wagenius, UB gemensamt | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547828.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250890.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250892.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Camilla von Paykull, Handledning, Spelproduktion 2 - vertical slice, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250896.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547820.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Sön 2024-05-19 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 22:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Rauken, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5078214.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5078215.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [5078218.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Lina Emilsson, Spelforskningsprototyper och speltestning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Madeleine Andrée Särland, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Grupparbete, Lina Emilsson, Spelforskningsprototyper och speltestning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [3654145.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 14:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [300868.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [3654146.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Sön 2024-05-19 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:45 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547821.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Sön 2024-05-19 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Campus Gotland, Heracles Polatidis, Kandidatprogram i energiomställning - hållbarhet och ledarskap, Åk2, Ola Eriksson, Projekt i energisystem och ledarskap, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Arbetslag, B38, Campus Gotland, Estetiskt lärande i förskolan, Flundran, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [4945015.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Tis 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Engelska för grundlärare, årskurs F-3, För tid och plats se Ladok, GU gemensamt, Produktion, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Teknisk-antikvarisk samlingsförvaltning, Tentamen, E-tenta, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Funktionslära för ingenjörer, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk1, Kandidatprogram i ledarskap - kvalitet - förbättring, åk 2, Tentamen, papperstenta, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Affärsredovisning med tillämpad företagsekonomisk analys, Arne Sjöblom, Gotland Tentamensbokningar, Människan i ett livsloppsperspektiv och socialt arbete, Människan i ett livsloppsperspektiv och socialt arbete, Människan i ett livsloppsperspektiv och socialt arbete - samläsning, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [300869.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [2547822.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Sön 2024-05-19 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 2024-05-20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Berit Thoudal, Birgitta Jakobsson Larsson, E48, Campus Gotland, Elina Backman, Eva Netzelius-salen 10:K102, Blåsenhus, Eva Thörnqvist, Handledning, Katarina Seige, Kerstin Lugnet, Lena Hedlund, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Uppstartsstöd, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:30 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
19:45 - 20:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:15 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 20:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:00 | Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
18:15 - 18:45 | Webbokning student |
Ändrad den senaste timmen.