Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 48  
Gå till nästa vecka

Datumgränser 2019-08-26 - 2021-01-17

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/11 

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/11 
Algoritmer och datastrukturer II
IT4
KandDv3
MasBildMask1
MasComScie
X4.3
gylärare Data åk 2
Föreläsning
Justin Pearson
F12
12:00
10:15
Mikrobiella reglermekanismer
X4.1-2
Seminarium
Zoom-undervisning
Erik Holmqvist
Gerhart Wagner
Thomas Stenum
Seminarium 2
12:00
10:15
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Föreläsning
Hugo Gutierrez de Teran
15:00
13:15
Processteknisk modellering
K5.L
X4.2
Datalab
Felix Ho
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/12 
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Föreläsning
Hugo Gutierrez de Teran
10:00
08:15
Mikrobiella reglermekanismer
X4.1-2
Föreläsning
Zoom-undervisning
Magnus Lundgren
CRISPR
12:00
10:15
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasSciCom1
X4.3-4
Föreläsning
Damian Matuszewski
F8 https://uu-se.zoom.us/j/63018381646
12:00
10:15
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Lektion
Florian van der Ent
15:00
13:15
Processteknisk modellering
K5.L
X4.2
Datalab
Felix Ho
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/12 
Processteknisk modellering
K5.L
X4.2
Föreläsning
Gunnar Johansson
10:00
08:15
Proteomik och metabolomik
MasBioinf2
X4.2-3
Föreläsning
Daniel Globisch
F8
12:00
10:15
Proteomik och metabolomik
MasBioinf2
X4.2-3
Obligatorisk närvaro
Seminarium
Jonas Bergquist
S3
15:00
13:15
Chipset 12, A10:015b BMC
Chipset 18, A10:023b BMC
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Laboration
Florian van der Ent
Stefanie Kampen
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A10:015b
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A10:023b
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/12 
Algoritmer och datastrukturer II
IT4
KandDv3
MasBildMask1
MasComScie
X4.3
gylärare Data åk 2
kurs
Frej Knutar Lewander
Justin Pearson
Grading 2
10:00
08:15
Algoritmer och datastrukturer II
IT4
KandDv3
MasBildMask1
MasComScie
X4.3
gylärare Data åk 2
Föreläsning
Justin Pearson
F13
12:00
10:15
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Lektion
Miha Purg
15:00
13:15
Processteknisk modellering
K5.L
X4.2
Obligatorisk närvaro
Seminarium
Gunnar Johansson
15:00
13:15
Algoritmer och datastrukturer II
IT4
KandDv3
MasBildMask1
MasComScie
X4.3
gylärare Data åk 2
kurs
Frej Knutar Lewander
Justin Pearson
Solution 2+ Help 3a
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/12 
Processteknisk modellering
K5.L
X4.2
Föreläsning
Gunnar Johansson
10:00
08:15
Mikrobiella reglermekanismer
X4.1-2
Föreläsning
Zoom-undervisning
Magnus Lundgren
CRISPR
12:00
10:15
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasSciCom1
X4.3-4
Föreläsning
Damian Matuszewski
F9 https://uu-se.zoom.us/j/66891360143
12:00
10:15
Proteomik och metabolomik
MasBioinf2
X4.2-3
Föreläsning
Daniel Globisch
F9
15:00
13:15
Chipset 12, A10:015b BMC
Chipset 18, A10:023b BMC
Molekylär och statistisk mekanik
X4.1
X4.4
Laboration
Florian van der Ent
Miha Purg
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A10:015b
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A10:023b
17:00
13:15

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema