Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 43  
Gå till nästa vecka

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Transformmetoder
EI2
F2
Föreläsning
Jian Qiu
F20
use.mazemap.com
12
10
4007, Ångström
Elektronik I
F2.B
Övning
Jörgen Olsson
Ö8
use.mazemap.com
15
13
4003, Ångström
Transformmetoder
F2.B
Lektion
Stefano Borghini
L10
use.mazemap.com
17
15
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10 
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10 
Elektronik I
F2
Tentamen
Del I
17
8
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10 
80121, Ångström
Transformmetoder
EI2
F2
Frågestund
Jian Qiu
use.mazemap.com
12
10
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10 

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10 
Transformmetoder
EI2
F2
IT3
Tentamen
17
8
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10 
80101, Ångström
Elektronik I
F2
Föreläsning
Jörgen Olsson
Uwe Zimmermann
F15
use.mazemap.com
12
10
2003, Ångström
Elektronik I
F2.B
Övning
Jörgen Olsson
Ö9
use.mazemap.com
15
13
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11 
Elektronik I
F2
Tentamen
Del II
17
8

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11 
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F1
use.mazemap.com
10
8
80101, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F1
use.mazemap.com
12
10
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F2
use.mazemap.com
15
13
80101, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F2
use.mazemap.com
17
15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
W2
gylärma1_v
Föreläsning
Thomas Kragh
F1
use.mazemap.com
10
8
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F3
use.mazemap.com
15
13
2001, Ångström
Vågor och optik
F2
KandFy2
Q2
gylärarfy2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F1
use.mazemap.com
17
15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11 
2005, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F3
use.mazemap.com
10
8
Häggsalen, 10132, Ångström
Vågor och optik
F2
KandFy2
Q2
gylärarfy2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F2
use.mazemap.com
12
10
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
W2
gylärma1_v
Föreläsning
Thomas Kragh
F2
use.mazemap.com
15
13
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F4
use.mazemap.com
17
15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11 
4001, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F4
use.mazemap.com
12
10
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
W2
gylärma1_v
Föreläsning
Thomas Kragh
F3
use.mazemap.com
10
8
1213, ITC
Vågor och optik
F2
Q2
Lektion
Laurent Duda
L1
use.mazemap.com
15
13
2247, ITC
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F5
use.mazemap.com
17
15

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema