Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 46  
Gå till nästa vecka

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F7
use.mazemap.com
10:00
08:15
80101, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F5
use.mazemap.com
12:00
10:15
6111, ITC
Vågor och optik
F2
Lektion
Laurent Duda
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
4006, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Lektion
Grupp A L5
use.mazemap.com
15:00
13:15
1146, ITC
Elektromagnetism II
F2.C
Lektion
Victor Mendoza
L2
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/11 
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F7
use.mazemap.com
10:00
08:15
4001, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 1
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/11 
Elektromagnetism II
E4
F2.C
Q3
Redovisning
Victor Mendoza
Lokal: Lunchrummet, Elektricitetslära hus 5 vån1
13:00
08:15
80101, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F8
use.mazemap.com
12:00
10:15
2003, Ångström
Vågor och optik
F2
Lektion
Laurent Duda
L4
use.mazemap.com
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F8
use.mazemap.com
15:00
13:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 1
17:00
15:15
4006, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Lektion
Grupp B L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
80115, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2.C
Q3
Redovisning
Victor Mendoza
use.mazemap.com
19:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/11 
Polhemsalen, 10134, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F9
use.mazemap.com
10:00
08:15
2244, ITC
Elektromagnetism II
F2.C
Lektion
Victor Mendoza
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
F1-5
Studentaktivitet
FUTF
use.mazemap.com
13:00
12:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 1
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/11 
Tillämpad mekanik II
F2.C
Laboration
Lab1
Grupp C1-C4
17:00
13:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/11 
1212, ITC
Linjär algebra II
F2.C
Lektion
Julian Külshammer
L4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2244, ITC
Elektromagnetism II
F2.C
Lektion
Victor Mendoza
L4
use.mazemap.com
15:00
13:15
4001, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F7
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/11 
Anders Wall-föreläsning. Frivillig. info: awf.se
17:00
13:00
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F9
use.mazemap.com
15:00
13:15
80101, Ångström
Vågor och optik
F2
KandFy2
Q2
gylärarfy2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F6
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/11 
1113, ITC
Elektromagnetism II
F2.C
Lektion
Victor Mendoza
L5
use.mazemap.com
10:00
08:15
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Dugga
17:00
14:00
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/11 
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F10
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/11 
2347, ITC
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F10
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
F8
use.mazemap.com
15:00
13:15
1112, ITC
Linjär algebra II
F2.C
Lektion
Julian Külshammer
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/11 
Häggsalen, 10132, Ångström
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F11
use.mazemap.com
10:00
08:15
4001, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2
Föreläsning
Urban Lundin
F9
use.mazemap.com
12:00
10:15
1245, ITC
Vågor och optik
F2
Lektion
Laurent Duda
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
2247, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F11
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Elektromagnetism II
F2.C
Lektion
Victor Mendoza
L6
use.mazemap.com
17:00
15:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
F1-5
Möte
Stormöte
Stormöte
use.mazemap.com
21:00
17:30
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/11 
Aula, Hus 6, ITC
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
Föreläsning
Olov Ågren
F12
use.mazemap.com
12:00
10:15
4101, Ångström
Vågor och optik
F2
KandFy2
Q2
gylärarfy2
Föreläsning
Johan Chau Söderström
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F12
use.mazemap.com
10:00
08:15
1212, ITC
Linjär algebra II
F2.C
Lektion
Julian Külshammer
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 2
15:00
13:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 2
17:00
15:15
Elektromagnetism II
E4
F2
Q3
studiebesök
Tatiana Potapenko
18:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/11 
2247, ITC
Linjär algebra II
F2
IT2
gylärma1_v
Föreläsning
Julian Külshammer
F13
use.mazemap.com
10:00
08:15
Elektromagnetism II
F2.C
Laboration
Saman Majdi
Labb 2
12:00
10:15
7K1101, Ångström
Tillämpad mekanik II
F2.C
Laboration
Lab 3, 4
Grupp C1-C4
use.mazemap.com
17:00
13:15

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema