Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 21  
Gå till nästa vecka

v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5 
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap II
F2
KandFy2
Examination
Igor Tominec
Ken Mattsson
E3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
12:00
10:15
2001, Ångström
Energi- och miljöteknik
F2
Föreläsning
Jan Sundberg
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5 
4004, Ångström
Fysikens matematiska metoder
F2.B
Lektion
Lars Nordström
L12
use.mazemap.com
12:00
10:15
Energi- och miljöteknik
Miljöteknik
F2
STS1
Seminarium
Jens Engström
17:00
15:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5 
Energi- och miljöteknik
Miljöteknik
F2
STS1
Seminarium
Jens Engström
10:00
08:15
Häggsalen, 10132, Ångström
Fysikens matematiska metoder
F2
Föreläsning
Magdalena Larfors
F14
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5 
4004, Ångström
Fysikens matematiska metoder
F2.B
Lektion
Lars Nordström
L13
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
Beräkningsvetenskap II
F2
KandFy2
Föreläsning
Ken Mattsson
F11
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5 
1412, ITC
1515, ITC
1549, ITC
2507, ITC
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Beräkningsvetenskap II
F2
KandFy2
Laboration
Ken Mattsson
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-412
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
15:00
13:15

v 22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5 
v 22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5 
Beräkningsvetenskap II
E4
ES2
F2
KandFy2
STS2
Tentamen
17:00
08:00
v 22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5 
v 22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5 
Kristi himmelsfärdsdag
00:00
00:00
v 22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5 
Fysikens matematiska metoder
F2
Tentamen
17:00
08:00

v 23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6 
Energi- och miljöteknik
Miljöteknik
F2
STS1
Tentamen
17:00
08:00
v 23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6 
v 23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6 
v 23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6 
Sveriges nationaldag
00:00
00:00
v 23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6 

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema