Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 8  
Gå till nästa vecka

v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/2 
4003, Ångström
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Seminarium
Cecilia Boström
Irina Temiz
Martin Fregelius
L6
Seminarium 1
use.mazemap.com
09:00
08:15
4003, Ångström
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Seminarium
Cecilia Boström
Irina Temiz
Martin Fregelius
L6
Seminarium 2
use.mazemap.com
10:00
09:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Föreläsning
Murtazo Nazarov
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Teknisk termodynamik
F3
Föreläsning
Jacob Eriksson
F7
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/2 
4001, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Lektion
Urmas Valdek
use.mazemap.com
10:00
08:15
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Datalab
Murtazo Nazarov
Lab3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
12:00
10:15
6111, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Lektion
Anders Hjalmarsson
L5
use.mazemap.com
15:00
13:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Föreläsning
Murtazo Nazarov
F7
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/2 
1312, ITC
1313, ITC
2315, ITC
Internet of Things
F3
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-312
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-313
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-315
12:00
08:15
Mässen, 6140, ITC
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Lektion
Irina Temiz
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Teknisk termodynamik
F3
Föreläsning
Jacob Eriksson
F8
use.mazemap.com
15:00
13:15
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/2 
6111, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Lektion
Anders Hjalmarsson
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
1211, ITC
F3-4
IT1-4
KandDv1-3
STS2-4
Information
Anders Berglund
Ulrika Jaresund
Utlandsstudier Bhutan, Vietnam, Taiwan med stipendier.
use.mazemap.com
13:15
12:45
Polhemsalen, 10134, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Föreläsning
Murtazo Nazarov
F8
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/2 
80109, Ångström
80115, Ångström
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
E2
EI2
ES3
F3
F4.T
STS3.E
Räknestuga
Martin Fregelius
RS2
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-80109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-80115
10:00
08:15
Ångström 8K1117, Värmeläralab
Teknisk termodynamik
F3.C
Laboration
Björn Erik Skovdal
Tobias Warnatz
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/2 
2347, ITC
Teknisk termodynamik
F3
Föreläsning
Jacob Eriksson
F9
use.mazemap.com
15:00
13:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Föreläsning
Murtazo Nazarov
F9
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/2 
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
10:00
08:15
2446, ITC
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Lektion
Irina Temiz
L8
use.mazemap.com
10:00
08:15
1113, ITC
Beräkningsvetenskap III
F3.C
Workout
Jonatan Werpers
W3
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Lektion
Anders Hjalmarsson
L7
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/2 
4004, Ångström
4005, Ångström
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
E2
EI2
ES3
F3
F4.T
STS3.E
Räknestuga
Martin Fregelius
RS3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4004
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4005
10:00
08:15
2446, ITC
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Lektion
Urmas Valdek
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/2 
Ångström 8K1117, Värmeläralab
Teknisk termodynamik
F3.C
Laboration
Björn Erik Skovdal
Tobias Warnatz
use.mazemap.com
12:00
10:15
2247, ITC
F3
F4.Is
IT2-4
KandDv2-3
STS2-4
Information
Stefan Pålsson
Ulrika Jaresund
use.mazemap.com
13:15
12:45
2344, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Handledning
Erik Branger
Oladunjoye Awoga
H2
use.mazemap.com
15:00
13:15
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
17:00
15:15
2446, ITC
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Lektion
Irina Temiz
L9
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/3 
1213, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Seminarium
Björn Erik Skovdal
Tobias Warnatz
Sem1
use.mazemap.com
10:00
08:15
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
12:00
10:15

v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/3 
2347, ITC
Teknisk termodynamik
F3
Föreläsning
Jacob Eriksson
F10
use.mazemap.com
12:00
10:15
2446, ITC
Internet of Things
EI3
F3
F4.Is
Föreläsning
Thiemo Voigt
use.mazemap.com
15:00
13:15
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Lektion
Urmas Valdek
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/3 
2215, ITC
Beräkningsvetenskap III
F3.C
Problemlösning
Jonatan Werpers
P3
use.mazemap.com
10:00
08:15
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
12:00
10:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Beräkningsvetenskap III
F3
MasFinMa1
Föreläsning
Murtazo Nazarov
F10
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/3 
2446, ITC
Internet of Things
EI3
F3
F4.Is
Föreläsning
Thiemo Voigt
use.mazemap.com
12:00
10:15
4001, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Lektion
Urmas Valdek
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
F4.T
STS3.E
Lektion
Irina Temiz
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
1213, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Seminarium
Björn Erik Skovdal
Tobias Warnatz
Sem2
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Teknisk termodynamik
F3.C
Lektion
Anders Hjalmarsson
L8
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/3 
2005, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Föreläsning
Urmas Valdek
use.mazemap.com
10:00
08:15
4004, Ångström
4006, Ångström
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
E2
EI2
ES3
F3
F4.T
STS3.E
Räknestuga
Martin Fregelius
RS4
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4004
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
12:00
10:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/3 
4001, Ångström
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T
Lektion
Urmas Valdek
use.mazemap.com
15:00
13:15
1312, ITC
1313, ITC
2315, ITC
Internet of Things
F3
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-312
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-313
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-315
17:00
13:15

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema