Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Dec  
Gå till nästa månad

Datumgränser 2016-08-29 - 2019-01-20

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/12 
A2034, Hus MVM, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3
Föreläsning
12:00
10:15
B2024, Datorsal 2, Hus MVM, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3.A
Obligatorisk närvaro
Övning
16:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/12 
MVM FG, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3.A
Obligatorisk närvaro
Övning
Ingår i kursjordsstråket
12:00
08:15
A2034, Hus MVM, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3
Obligatorisk närvaro
Övning
Ingår i kursjordsstråket
14:00
13:15
2446, ITC
Tillämpad systemanalys
W3
Lektion
Hans Rosth
L8
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/12 
2215, ITC
Transformmetoder
W3.A
Lektion
Colin Desmarais
L9
use.mazemap.com
12:00
10:15
1312, ITC
1313, ITC
Tillämpad systemanalys
W3
Handledning
David Widmann
H3
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-312
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-313
15:00
13:15
1311, ITC
Tillämpad systemanalys
W3
Lektion
Hans Rosth
L4
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/12 
4006, Ångström
Transformmetoder
W3.A
Lektion
Colin Desmarais
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
80127, Ångström
Tillämpad systemanalys
W3
Föreläsning
Hans Rosth
F9
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/12 
Julafton
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/12 
Juldagen
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/12 
Annandag jul
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/1 
Nyårsdagen
00:00
00:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/1 
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Tillämpad systemanalys
W3
Redovisning
David Widmann
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
12:00
08:15
80127, Ångström
Tillämpad systemanalys
W3
Lektion
Hans Rosth
L9
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/1 
Polhemsalen, 10134, Ångström
Transformmetoder
ES3
Q2
W3
Föreläsning
Jian Qiu
F20
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/1 
Tillämpad systemanalys
W3
Tentamen
17:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/1 
A2034, Hus MVM, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3
Frågestund
12:00
11:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Transformmetoder
ES3
Q2
W3
Frågestund
Jian Qiu
use.mazemap.com
17:00
15:15

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/1 
Tentasal 1, Undervisningshuset, SLU
Markvetenskap för miljö och vatten
W3
Tentamen
Markfysikdelen
16:00
13:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/1 
Transformmetoder
E2
ES3
Q2
STS2
W3
X2
Tentamen
17:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/1 

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema