Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Dec  
Gå till nästa månad

Datumgränser 2016-08-29 - 2019-01-20

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/12 
A7:115, BMC
Grundläggande kemi
W1.A
Laboration
Jeffrey Hawkes
Philipp Grad
Lab 7 Kinetics
use.mazemap.com
11:00
10:15
Lab A, A9:117, BMC
Lab B, A9:111, BMC
Grundläggande kemi
W1.A
Laboration
Jeffrey Hawkes
Philipp Grad
Lab 7 Kinetics
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A9:117
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A9:111
17:00
11:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/12 
Biologi
Helklass
W1.A
Grupparbete
Obligatorisk närvaro
Olle Håstad
Per-Olof Lundquist
Grupprum
16:00
13:00
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/12 
Hörsalen, Loftet, SLU
Biologi
Helklass
W1
Obligatorisk närvaro
Redovisning
Olle Håstad
Per-Olof Lundquist
13:00
08:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/12 
11167, Ångström
12167, Ångström
13167, Ångström
80109, Ångström
Grundläggande kemi
W1
Redovisning
Erik Björklund
Erik Jansson
Gunnar Johansson
Johan Gerdin
Olle Matsson
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-11167
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-12167
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-13167
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-80109
17:00
08:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/12 
6K1107, Ångström
Grundläggande kemi
W1.A
Lektion
Maja Elmgren
L Verkstad
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/12 
Julafton
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/12 
Juldagen
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/12 
Annandag jul
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/1 
Nyårsdagen
00:00
00:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/1 

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/1 
Sal N, Undervisningshuset, SLU
Biologi
Helklass
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
12:00
10:00
Sal N, Undervisningshuset, SLU
Biologi
Helklass
W1
Frågestund
Per-Olof Lundquist
15:00
13:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/1 
Tentasal 1, Undervisningshuset, SLU
Biologi
Helklass
W1
Tentamen
14:00
09:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/1 
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum
W1
Övning
Introduktion till Excel. Grupp 1. Valfritt
Boka pass i studentportalen
use.mazemap.com
12:00
10:15
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum
W1
Övning
Introduktion till Excel. Grupp 2. Valfritt
Boka pass i studentportalen
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/1 
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum
W1
Övning
Introduktion till Excel. Grupp 3. Valfritt
Boka pass i studentportalen
use.mazemap.com
12:00
10:15
4003, Ångström
Grundläggande kemi
W1.A
Frågestund
Gunnar Johansson
Olle Matsson
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/1 
Grundläggande kemi
W1
X1
Tentamen
17:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/1 
Biologi
Helklass
W1
Kursvärdering
Via internet
10:00
09:15
Hebbe, Biblioteket, SLU
Biologi
Helklass
W1
Genomgång av tentamen
Kursvärdering
Muntlig kursvärdering
12:00
10:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/1 

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema