Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 46  
Gå till nästa vecka

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/11 
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
10:00
08:15
6K1113, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
12:00
10:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
12:00
10:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
15:00
13:15
2507, ITC
2510, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Laboration
Filip Malmberg
Lab 2
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
15:00
13:15
80115, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
15:00
13:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
15:00
13:15
2507, ITC
2510, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Laboration
Filip Malmberg
Lab 2
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
17:00
15:15
4004, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Föreläsning
Giuseppe Dibitetto
use.mazemap.com
17:00
15:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/11 
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
09:00
08:15
2214, ITC
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
10:00
08:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
10:00
09:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
11:00
10:15
4101, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
12:00
10:15
1112, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
Lektion
use.mazemap.com
12:00
10:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
12:00
11:15
2005, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
15:00
13:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
15:00
13:15
80115, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Lektion
Carlos Moyses Graca Araujo
use.mazemap.com
15:00
13:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
17:00
15:15
4001, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/11 
4004, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Föreläsning
Giuseppe Dibitetto
use.mazemap.com
10:00
08:15
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
EI3
F4.Is
MastersIn2
Laboration
Pawel Marciniewski
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
12:00
08:15
80121, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mässen, 6140, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Föreläsning
Gong Cheng
F4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Föreläsning
Filip Malmberg
F5
use.mazemap.com
15:00
13:15
80121, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Föreläsning
Magnus Wolke
use.mazemap.com
15:00
13:15
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
17:00
13:15
2001, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
17:00
15:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/11 
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
09:00
08:15
2001, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Föreläsning
Uwe Zimmermann
F5
use.mazemap.com
10:00
08:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
10:00
09:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
11:00
10:15
2446, ITC
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
12:00
10:15
1112, ITC
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
12:00
10:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
David Langhammer
Rahul Gupta
Lokal: Ång/4371
12:00
11:15
Häggsalen, 10132, Ångström
F1-5
Studentaktivitet
FUTF
use.mazemap.com
13:00
12:15
4003, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Föreläsning
Magnus Wolke
use.mazemap.com
15:00
13:15
2446, ITC
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
EI3
F4.Is
MastersIn2
Föreläsning
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
15:00
13:15
1311, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Föreläsning
Gong Cheng
F5
use.mazemap.com
15:00
13:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 4
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15
4101, Ångström
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Föreläsning
Nicusor Timneanu
Quantum entanglement and Bell inequalities
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/11 
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 4
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
10:00
08:15
6K1113, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
EI3
F4.Is
MastersIn2
Föreläsning
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
10:00
09:15
2347, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Föreläsning
Filip Malmberg
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
4003, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
12:00
10:15
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
F4.Is
Laboration
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
12:00
10:15
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
17:00
13:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/11 
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
10:00
08:15
2005, Ångström
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
K4.M
Q4
Föreläsning
Lena Klintberg
use.mazemap.com
10:00
08:15
2005, Ångström
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
K4.M
Q3
Föreläsning
Tomas Edvinsson
F7
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
12:00
10:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
15:00
13:15
2347, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Föreläsning
Filip Malmberg
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
4101, Ångström
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Föreläsning
Jan Rusz
use.mazemap.com
15:00
13:15
2005, Ångström
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
K4.M
Q4
Föreläsning
Lena Klintberg
use.mazemap.com
17:00
15:15
1311, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Föreläsning
Gong Cheng
F6
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/11 
Anders Wall-föreläsning. Frivillig. info: awf.se
17:00
13:00
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
10:00
08:15
4101, Ångström
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
K4.M
Q4
Föreläsning
Lena Klintberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
12167, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
12:00
10:15
2446, ITC
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
15:00
13:15
4101, Ångström
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Föreläsning
Jan Rusz
use.mazemap.com
15:00
13:15
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
F4.Is
Laboration
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/11 
4101, Ångström
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
K4.M
Q4
Föreläsning
Lena Klintberg
use.mazemap.com
10:00
08:15
4001, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Föreläsning
Uwe Zimmermann
F6
use.mazemap.com
10:00
08:15
4001, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Föreläsning
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
12:00
10:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Lektion
Tomas Edvinsson
L4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2005, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Lektion
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
15:00
13:15
4101, Ångström
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
K4.M
Q3
Föreläsning
Tomas Edvinsson
F8
use.mazemap.com
15:00
13:15
6111, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
Seminarium
use.mazemap.com
15:00
13:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
17:00
15:15
6111, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
Seminarium
use.mazemap.com
17:00
15:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 4
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/11 
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
10:00
08:15
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
Laboration
17:00
08:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
12:00
10:15
1311, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Övning
Gong Cheng
Ö2
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Lektion
Carlos Moyses Graca Araujo
use.mazemap.com
15:00
13:15
2510, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Laboration
Gong Cheng
Lab 2
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/11 
2214, ITC
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
10:00
08:15
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
Laboration
17:00
08:15
2507, ITC
2510, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Laboration
Filip Malmberg
Lab 3
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
15:00
13:15
2005, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Föreläsning
Uwe Zimmermann
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
2507, ITC
2510, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Laboration
Filip Malmberg
Lab 3
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/11 
4003, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Föreläsning
Magnus Wolke
use.mazemap.com
10:00
08:15
4101, Ångström
Mikro- och nanoteknik I
F4.Is
F4.T
K4.M
Q4
Föreläsning
Lena Klintberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
4005, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Föreläsning
Giuseppe Dibitetto
use.mazemap.com
12:00
10:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
12:00
10:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
15:00
13:15
4003, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
15:00
13:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
17:00
13:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 6
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/11 
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
09:00
08:15
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
F4.Is
Laboration
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
10:00
08:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 6
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
10:00
08:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
10:00
09:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
11:00
10:15
2001, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Lektion
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
12:00
10:15
1211, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Föreläsning
Gong Cheng
F7
use.mazemap.com
12:00
10:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Handledning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
12:00
11:15
2005, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Lektion
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
13:00
12:15
2446, ITC
Trådlös kommunikation och inbyggda system
F4.Is
IT4
MasComScie
MastersIn1
Föreläsning
Christian Rohner
use.mazemap.com
15:00
13:15
4003, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Föreläsning
Magnus Wolke
use.mazemap.com
15:00
13:15
4004, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
15:00
13:15
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
F4.Is
Laboration
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
15:00
13:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
17:00
13:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
17:00
15:15
4005, Ångström
Kärnfysik
F4.T
KandFy3
MaFyEn
Lektion
use.mazemap.com
17:00
15:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 6
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
F1-5
Möte
Stormöte
Stormöte
use.mazemap.com
21:00
17:30
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/11 
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
12:00
08:15
Kärn och partikelfysik, 81125, Ångström
Kärnfysik
F4.T
Laboration
use.mazemap.com
17:00
08:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
12:00
10:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
17:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/11 
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
09:00
08:15
2347, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
IT4
MasComScie
MasFE1
STS4
Föreläsning
Di Yuan
use.mazemap.com
10:00
08:15
4001, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Föreläsning
Uwe Zimmermann
F8
use.mazemap.com
10:00
08:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
10:00
09:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
11:00
10:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 7
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
12:00
10:15
1311, ITC
Tillämpade finita elementmetoder
F4.B
MaFyMat
MasSciCom1
MasStatMat1
Föreläsning
Gong Cheng
F8
use.mazemap.com
12:00
10:15
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Redovisning
José Montero Amenedo
Mattias Strömberg
Lokal: Ång/4371
12:00
11:15
2001, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
15:00
13:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
17:00
13:15
2347, ITC
Datoriserad bildanalys I
F4.B
IT4
MasBioinf2
MasSciCom1
X4.3
Föreläsning
Filip Malmberg
F8
use.mazemap.com
17:00
15:15
4006, Ångström
Statistisk mekanik
F4.T
KandFy3
Föreläsning
Giuseppe Dibitetto
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/11 
6K1107, Ångström
Kretskortkonstruktion med ECAD-verktyg
F4.Is
Laboration
Pawel Marciniewski
use.mazemap.com
12:00
08:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
12:00
08:15
Kärn och partikelfysik, 81125, Ångström
Kärnfysik
F4.T
Laboration
use.mazemap.com
17:00
08:15
2003, Ångström
Finansiella derivat
F4.B
MasFinMa1
MasSciCom1
MasStatMat2
Föreläsning
Erik Ekström
use.mazemap.com
12:00
10:15
4005, Ångström
Fasta tillståndets fysik I
F4.T
Lektion
Tomas Edvinsson
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
2005, Ångström
Signalbehandling
E4
F4.Is
IT5
Lektion
Ayca Özcelikkale
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Optimeringsmetoder
F4.B
Lektion
use.mazemap.com
15:00
13:15
Kvantmekanik
F4.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyMa
MaFyMat
Laboration
17:00
13:15
7K1109, Ångström
7K1113, Ångström
Programmering av enkapseldatorer
E4
F4.Is
IT4
MastersIn1
Laboration
Imran Aziz
Jacob Velander
Uwe Zimmermann
Lab 7
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1109
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-7K1113
17:00
15:15

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema