Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ann-Charlotte Hedling | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Anna Dimberg | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Anna Poluha | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Amol Bhandage, Anna Rostedt Punga | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Antonia Kalushkova Nair | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Archana Yadav Ganganaboina | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Arwa Ali | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Forskning, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Camilla Amft | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Cecilia Lindskog | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Chatarina Larsson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Claes Ladenvall | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Dag Sehlin | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Elin Truder | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Emma Fransson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:00 | Forskning, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Ida Höijer | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ida Karlsson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Jenny Djerf | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Joakim Ekström | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Karin Forsberg Nilsson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Kerstin Henriksson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lena Claesson-Welsh | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Magnus Essand | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Maija-Leena Eloranta | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | FO/FOU IMV, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Maria João Pereira | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, GU IMV, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Marie-Louise Bondeson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Marika Nestor | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Miao Zhao | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Milena Petkova | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Milica Vranic | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Mohamad Shorafa | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Ons 2024-06-19 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 16:00 | Ej tillgänglig, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Nadja Visser | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Per Westermark | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Fre 2024-06-21 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Rebecka Stockgard | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Renae Skoczylas | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ross Smith | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Rouba Gennaoui | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Soumi Kundu | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Taija Mäkinen | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tatjana Pandzic | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tors 2024-06-20 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Theodora Kunovac Kallak | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ulrika Gunnarsson | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Yumeng Mao | |||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
v 24 | Sön 2024-06-16 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Forskning, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, UAS_Webbokare, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-06-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 |