Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 13 | Lör 2024-03-30 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-03-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Mån 2024-04-01 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Milica Vranic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-04-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:15 | Möte, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | _Föreläsning, Margareta Johansson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Möte, Patrick Micke, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 15:15 | _Seminarium, Fysioterapi prog, Lena Zetterberg, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Lotte Moens, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lisa Johansson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Forskning, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Elin Ekberg, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | _Seminarium, Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Biomedicinska analytikerprogrammet år 2, Immunologi med transfusionsmedicin, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | _Seminarium, Biomedicinska analytikerprogrammet år 2, Immunologi med transfusionsmedicin, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | _Seminarium, Biomedicinska analytikerprogrammet år 2, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Immunologi med transfusionsmedicin, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-04-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Henrik Ortsäter, Möte, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Pontus Aspenström, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Borbala Katona, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 15:30 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Camilla Nilsson, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tobias Mothes | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Ida Höijer, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Elisa Vazquez, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Hanna Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Stina Syvänen, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Föreläsning, Henrik Ortsäter, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:45 | _Seminarium, Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Niklas Dahl, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tobias Mothes | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-04-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:15 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Forskning, Gergana Popova, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tobias Mothes | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Cecilia Krona, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Borbala Katona, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå |