Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 16 | Tors 2024-04-18 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | _Seminarium, Margareta Johansson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Forskning, Gergana Popova, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Verónica Rendo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Claes Ladenvall, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:15 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Yindi Ding | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Stina Syvänen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Helena Jernberg Wiklund, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:15 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Stina Syvänen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Claes Ladenvall, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Niclas König, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Camilla Amft, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, UAS_Webbokare, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Lara Garcia Varela, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Miro Anter, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Panagiotis Baliakas, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-04-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Matyas Molnar, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Anna Poluha, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:45 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Yu-Fang Huang | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Forskning, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Liam Patrick Alford, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 17:00 | _Seminarium, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | Alessandra Vaccaro, Disputation, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Emerik Österlund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-04-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-04-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Mån 2024-04-22 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Hanna Grauers Wiktorin, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, Sara Lopes van den Broek, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-04-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Nadja Visser, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Antonia Kalushkova Nair, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Hanne De Maeyer, Helena Jernberg Wiklund, Kristin Peisker, Lene Uhrbom, Maria Wilbe, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 15:30 | Magnus Essand, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:15 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:30 | Fysioterapi prog, Helena Igelström, Möte, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Anna Collén, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Magnus Essand, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-04-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Kerstin Henriksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Albin Bäck, Rudbecklaboratoriet extern, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Laura Maeso, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Lena Claesson-Welsh, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Föreläsning, Dirk Pacholsky, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå |
Ändrad den senaste timmen.