Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Hitesh Mangukiya, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Diana Spiegelberg, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Burman fakturering, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Ivan Pavlovic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Carina Strell, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Milica Vranic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Mohanraj Ramachandran, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, Tiarne van de Walle, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Cecilia Lindskog, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Forskning, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:15 | Möte, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Henrik Ortsäter, Möte, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Nadja Visser, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, Patrick Micke, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Dag Leonard, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Lotte Moens, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Veronica Alfredsson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Diem Nguyen, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Mol epi allmän, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Ebba Johansson, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:15 | Dirk Pacholsky, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | GU IMV, Maarja Andaloussi Mäe, Möte, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:15 | Alexander Bergstrand, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrica Bergström | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | GU IMV, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, Susanne Hetty | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:15 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | _Seminarium, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Lena Claesson-Welsh, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | Camilla Amft, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:45 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:00 | Anna Collén, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Archana Yadav Ganganaboina, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Carina Strell, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:15 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:45 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Forskning, Gergana Popova, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Henrik Ortsäter, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Joakim Ekström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:00 | Eva Berglund, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Camilla Amft, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:45 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Forskning, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Maria Niklasson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Amol Bhandage, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Disputation, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Therese Johansson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-06-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-06-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 |
Ändrad den senaste timmen.