Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:15 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Michael Vanlandewijck, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Lena Claesson-Welsh, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, Tiffany Dallas, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Berta Garrido Zabala, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Victoria Hillerdal | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:00 | Anna Poluha, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Xiaonan Zhang | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Amol Bhandage, Anna Rostedt Punga, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Chiara Beretta, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Maria Niklasson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | Johanna Mattsson, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:45 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Ida Höijer, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Juliana Imgenberg-Kreuz, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Fredrik Johansson Swartling, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Lucy Mathot, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Lena Claesson-Welsh, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:45 | _Seminarium, Lena Claesson-Welsh, Läkarprogrammet termin 4, Patologi och immunologi, Redovisning, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Disputation, Niklas Nyström, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:15 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:30 | Fredrik Johansson Swartling, Géraldine Giraud, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, Srijita Banerjee, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Nadja Visser, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte, Tiffany Dallas, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Antonia Kalushkova Nair, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gunilla Enblad, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Forskning, Gergana Popova, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Dag Leonard, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Chiara Beretta, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:00 | Elisa Vazquez, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Kerstin Henriksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gunilla Enblad, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Ingela Hjertstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:45 | Anders Isaksson, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Peter Nygren, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Eva Lindholm Carlström, Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 14:45 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Sona Hakhverdyan, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | _Föreläsning, Ali Moazzami, Biomarkörer, identifiering och validering, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Diana Spiegelberg, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Stefania Iliana Tziola, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Joakim Ekström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Fozia Ahmed, GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Biomarkers, Discovery and Validation, Borbala Katona, Laboration, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rutger Schutten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Cecilia Lindskog, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Chiara Beretta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | _Föreläsning, Dirk Pacholsky, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:15 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Laboration, Maarja Andaloussi Mäe, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Elisa Vazquez, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Hanna Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Dag Leonard, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | _Seminarium, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:15 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Daniel Molin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 16:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Maria Lundström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Chiara Beretta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Elisa Vazquez, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Stefano Barbera, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Antonia Kalushkova Nair, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Cecilia Krona, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Forskning, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-05-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 |