Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 46 | Mån 2023-11-13 v 46 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Tunnfilmsteknik I | Föreläsning |
Tobias Törndahl Tomas Kubart |
Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fasta tillståndets fysik I | Lektion | Tapati Sarkar | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Mikro- och nanoteknik I | Seminarium |
Jing Xu Milena De Albuquerque Moreira |
S1 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 2023-11-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Mikro- och nanoteknik I | Föreläsning | Klas Hjort | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fasta tillståndets fysik I | Laboration | Sagnik Ghosh |
Lab1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Materialtillverkning I | Seminarium | Gunnar Westin | S1 - Grupp 3 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Materialtillverkning I | Seminarium | Gunnar Westin | S1 - Grupp 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 2023-11-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fasta tillståndets fysik I | Laboration | Sagnik Ghosh |
Lab1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Mikro- och nanoteknik I | Seminarium | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fasta tillståndets fysik I | Laboration | Sagnik Ghosh |
Lab1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Materialtillverkning I | Seminarium | Gunnar Westin | reserv | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Mikro- och nanoteknik I | Föreläsning | Klas Hjort | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tors 2023-11-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fasta tillståndets fysik I | Laboration | Sagnik Ghosh |
Lab1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Tunnfilmsteknik I | Föreläsning |
Tobias Törndahl Tomas Kubart |
Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Mikro- och nanoteknik I | Föreläsning | Klas Hjort | F7 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Mikro- och nanoteknik I | Seminarium | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2023-11-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Mikro- och nanoteknik I | Föreläsning | Klaus Leifer | F8 | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Fasta tillståndets fysik I | Seminarium | Sagnik Ghosh |
S1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Fasta tillståndets fysik I | Seminarium | Sagnik Ghosh |
S1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:00 | Fasta tillståndets fysik I | Seminarium | Sagnik Ghosh |
S1 Lokal: Ång/4371 |
|||||||||||||||||||||||||
16:15 - 17:00 | Fasta tillståndets fysik I | Seminarium | Sagnik Ghosh |
S1 Lokal: Ång/4371 |