Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 45 | Mån 2023-11-06 v 45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 |
MVM K1, Kemilab, SLU MVM K2, Kemilab, SLU MVM K3, Kemilab, SLU |
Obligatorisk Övning |
Gunilla Mårsäter | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 |
MVM K1, Kemilab, SLU MVM K2, Kemilab, SLU MVM K3, Kemilab, SLU |
Laboration Obligatorisk |
Gunilla Mårsäter | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 |
MVM K1, Kemilab, SLU MVM K2, Kemilab, SLU MVM K3, Kemilab, SLU |
Laboration Obligatorisk |
Gunilla Mårsäter | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 | A2034, Framtiden, Hus MVM, SLU | Föreläsning | Anna Lindahl | ||||||||||||||||||||||||
Tis 2023-11-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3.A |
MVM K1, Kemilab, SLU MVM K2, Kemilab, SLU MVM K3, Kemilab, SLU |
Laboration Obligatorisk |
Gunilla Mårsäter | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 | Sal FG, SLU | Laboration | Gunnel Alvenäs | Lablokaler JE och FG, MVM-huset | |||||||||||||||||||||||
16:15 - 17:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 | A2034, Framtiden, Hus MVM, SLU | Räkneövning | Anna Lindahl | ||||||||||||||||||||||||
Ons 2023-11-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 | Sal K,Undervisningshuset,SLU | Föreläsning | Anna Lindahl | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3 |
MVM K1, Kemilab, SLU MVM K2, Kemilab, SLU MVM K3, Kemilab, SLU |
Obligatorisk Övning |
|||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 90102, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2023-11-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Career fair | UTNARM | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Fre 2023-11-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 101130, Ångström | Lektion | Hans Rosth | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Transformmetoder | W3.A | 2004, Ångström | Lektion | Daniel Gutierrez Espinoza | L1 | Karta |