Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. Tid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 47 | Mån 2023-11-20 v 47 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3.A |
Hugin, VHC hus 5, SLU Munin, VHC hus 5, SLU |
Datorlab Obligatorisk |
Mats Larsbo Miyanda Chilipamushi |
||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
W1-3 W4.1-2 W5.1-2 |
101130, Ångström | Möte | Studieråd | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 2023-11-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Markvetenskap för miljö och vatten | W3.A | B2019, Datorsal 1, Hus MVM, SLU |
Datorlab Obligatorisk |
Anna Lindahl Mats Larsbo Miyanda Chilipamushi |
||||||||||||||||||||||||
Ons 2023-11-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 101190, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F9 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 101190, Ångström | Handledning | Anna Franziska Frigge | H1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2023-11-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 90102, Ångström | Lektion | Hans Rosth | L5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F10 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Fre 2023-11-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Transformmetoder | W3.A | 2002, Ångström | Lektion | Daniel Gutierrez Espinoza | L4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
I2 Q2 STS2 W3 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Jörgen Östensson | F11 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Tillämpad systemanalys | W3 | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Laboration | Anna Franziska Frigge | D2 | Karta |