Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 35 | Mån 2022-08-29 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2-3 | 10101, Siegbahnsalen, Ångström | Rolf Larsson | F1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Transformmetoder |
F2 gylärarfy3 |
10134, Polhemsalen, Ångström | Denis Gaidashev | F1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektronik I | F2 | 10134, Polhemsalen, Ångström |
Tomas Kubart Uwe Zimmermann |
F1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2-3 | 10101, Siegbahnsalen, Ångström | Rolf Larsson | F2 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
F2 gylärarfy3 |
10134, Polhemsalen, Ångström | Denis Gaidashev | F2 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektronik I | F2 | 10132, Häggsalen, Ångström |
Tomas Kubart Uwe Zimmermann |
F2 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Elektronik I | F2.C | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Uwe Zimmermann | Ö1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Elektronik I | F2.D | 101166, Ångström | Tomas Kubart | Ö1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
F2.A gylärarfy3 |
90101, Ångström | Robert Moscrop | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektronik I | F2.A | 101146, Ångström | Tomas Nyberg | Ö1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektronik I | F2.B | 101150, Ångström | Dragos Dancila | Ö1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Transformmetoder | F2.C | 101190, Ångström | Linnéa Gyllingberg | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Elektronik I | F2 | 10134, Polhemsalen, Ångström |
Tomas Kubart Uwe Zimmermann |
F3 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2.A | 4007, Ångström | Ruoyu Wang | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2.B | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Milica Ðukic | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2.C | 101136-B, Evelyn Sokolowski, Ångström | Rolf Larsson | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Sannolikhet och statistik | F2.D | 80109, Ångström | Carmina Fjellström | L1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Transformmetoder |
F2 gylärarfy3 |
10132, Häggsalen, Ångström | Denis Gaidashev | F3 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektronik I | F2.B | 4007, Ångström | Dragos Dancila | Ö1 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Transformmetoder | F2.D | 4006, Ångström | Mingyi Hou | L1 | Karta |