Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 35 | Mån 2022-08-29 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | A7:114, BMC | Föreläsning | Stefan Knight | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Reglerteknik I |
STS3 X4.2 |
101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | C8:317,BMC | Föreläsning | Stefan Knight | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algoritmer och datastrukturer I |
gylärare Data åk 2 I3 MasBildMask1 MasComScie MasDataAn1 MPLT2 STS3.IT X4.3 |
101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Föreläsning | Pontus Ekberg | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Makromolekylära maskiner | X4.1-2 | C8:321, BMC | Föreläsning | Michael Pavlov | Karta | |||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | A7:114, BMC | Föreläsning | Filipe Maia | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Informationsutvinning I |
F5.B.ai MasComScie MasIndAnalys2 MasSciCom2 STS4.IT X4.3 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Matteo Magnani | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Makromolekylära maskiner | X4.1-2 | B8:001, BMC | Föreläsning | Michael Pavlov | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | B7:111a, BMC | Föreläsning | Filipe Maia | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Proteomik och metabolomik |
MasBioinf2 X4.2-3 |
C8:305, BMC | Föreläsning | Jonas Bergquist | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Reglerteknik I |
STS3 X4.2 |
2001, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 |
Informationsutvinning Informationsutvinning I |
F5.B.ai MasComScie MasDataAn2 MasIndAnalys2 MasSciCom2 STS4.IT X4.3 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Matteo Magnani | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Reglerteknik I |
STS3 X4.2 |
80101, Ångström | Föreläsning | Hans Rosth | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | A7:114, BMC | Föreläsning | Filipe Maia | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Proteomik och metabolomik |
MasBioinf2 X4.2-3 |
C8:305, BMC | Föreläsning | Jonas Bergquist | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algoritmer och datastrukturer I |
gylärare Data åk 2 I3 MasBildMask1 MasComScie MasDataAn1 MPLT2 STS3.IT X4.3 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Pontus Ekberg | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | A7:114, BMC | Föreläsning | Filipe Maia | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Reglerteknik I |
STS3.E X4.2 |
101166, Ångström | Lektion | Hans Rosth | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
Informationsutvinning Informationsutvinning I |
F5.B.ai MasComScie MasDataAn2 MasIndAnalys2 MasSciCom2 STS4.IT X4.3 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Matteo Magnani | Karta | |||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Experimentella metoder i strukturbiologi | X4.1 | Chipset, A10:023b BMC | Datorlab | August Wollter | Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Proteomik och metabolomik |
MasBioinf2 X4.2-3 |
B7:101a, BMC | Föreläsning | Jonas Bergquist | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algoritmer och datastrukturer I |
gylärare Data åk 2 I3 MasBildMask1 MasComScie MasDataAn1 MPLT2 STS3.IT X4.3 |
10134, Polhemsalen, Ångström | Föreläsning | Pontus Ekberg | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Makromolekylära maskiner | X4.1-2 | A3:117a, BMC | Föreläsning | Anthony Forster | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
Informationsutvinning Informationsutvinning I |
F5.B.ai MasComScie MasIndAnalys2 MasSciCom2 STS4.IT X4.3 |
4102, Datorsal, Ångström 4103, Datorsal, Ångström 4104, Datorsal, Ångström 6K1101, Datorsal, Ångström |
Laboration | Matteo Magnani | Assignment 1 |
Karta
Karta Karta Karta |