Tid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Ons 2024-05-15 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 11:240, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | 12:020, Blåsenhus, Peter Stålberg, Studentavdeln gemensamt, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | 11:129, Blåsenhus, 12:004, Blåsenhus, 12:228, Blåsenhus, 13:136, Blåsenhus, CEMFOR 2022-2024, Claes Tängh Wrangel, Gunnar Johansson-salen, 14:K120, Blåsenhus, Hassan Sharif, Konferens | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bord 8 i Entréhallen, Blåsenhus, Mingel, Mingelyta, 10:K104, Blåsenhus, Registrering, TimeEdit Lokal | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 21:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Campushallen, Campus 1477, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 12:129, Blåsenhus, _Seminarium, Barns välbefinnande i förskolan, Barns välbefinnande i förskolan, Barns välbefinnande i förskolan, Daniel Bolander Blomberg, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 21:236, Blåsenhus, _Seminarium, Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 21:237, Blåsenhus, _Seminarium, Gunilla Carstensen, Lärande och utveckling, ämneslärare, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 12:010, Blåsenhus, _Seminarium, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Maria Wennerström Wohrne, Svenska III för grundlärare 4-6 4PE113 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:45 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 11:133, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | 13:115 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 24:303, Blåsenhus, Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | 12:134, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | 12:135, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | 12:233, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | 21:130, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 12:131, Blåsenhus, Fristående kurser och Master, Handledning, Lisa Backman, Pedagogik B, Pedagogik med inriktning mot vuxna och arbetsliv B, Pedagogik och Piva B delkurs 3-4 Vt24 (samläsning 2PE171 o 2PE381) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 11:241, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 11:128, Blåsenhus, Jörgen Mattlar, Möte, TimeEdit: Uppdragsutb | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | 11:243, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | 11:131, Blåsenhus, Kriminalvården Chefförsörjningsprogrammet 2023 (omg 4-5), Linda Berg Gharbi, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | 14:360, Blåsenhus, Anette Bäckström, Drift fakulteteten -GU, Gunilla Lindqvist, Henrik Román, Ola Winberg, Sammanträde, Åsa af Geijerstam | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | 13:028, Blåsenhus, _Föreläsning, Malin Gingnell, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 8, Psykoterapi med teoretisk fördjupning II, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | 12:230, Blåsenhus, 12:232, Grupprum, Blåsenhus, 12:234, Grupprum, Blåsenhus, Erik Rautalinko, Laboration, Ledarskap och grupprocesser, Obligatorisk, Psykologi med inriktning mot arbetsliv B, Psykologprogrammet, termin 3, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 12:011, Blåsenhus, _Seminarium, Charlotte Gottfries, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 12:130, Blåsenhus, Charlotte Engblom, Examination, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Svenska III för grundlärare Fk-3 4PE114 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 13:029, Blåsenhus, _Föreläsning, Gästlärare, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 8, Psykoterapi med teoretisk fördjupning II, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 13:103 Datalab, Blåsenhus, 13:104 Datalab, Blåsenhus, 13:105 Datalab, Blåsenhus, 13:106 Datalab, Blåsenhus, 13:107 Datalab, Blåsenhus, 13:108 Datalab, Blåsenhus, 13:109 Datalab, Blåsenhus, 13:116 Datalab, Blåsenhus, 13:128 Datalab, Blåsenhus, 13:129 Datalab, Blåsenhus, Joakim Sundh, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 5, Undersökningsmetoder och rapportering I, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 13:15 | 14:150, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | 14:151, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 12:132, Blåsenhus, Albin Sundberg, Charlotte Lindgren, Ellinor Hammarsten, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 14:341, Blåsenhus, Fo/utb fo nivå, Psykologi, Lance McCracken, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Blåsenhus Service bokningar, Lilla matsalen, 21:137, Blåsenhus, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | 11:135, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | 11:134, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | 11:132, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | 11:133, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Anna Johansson, David Paulsrud, Eleni Patoulioti, Gunilla Lindqvist, Gunnlaugur Magnusson, Hanna Fredriksdotter, Ingrid I. Olsson, Kalendarium EDU, Kamilla Peuravaara, Lizbeth Engström, Mathilda Tassinari Rogalin, Mimmi Örberg, Möte, Niklas Norén, Nina Klang, Petra Gäreskog, Sara Linderdahl, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tupprummet, 14:340, Blåsenhus | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Masterprogram i utbildningssociologi, 24:103, Blåsenhus, Fristående kurser och Master, Johan Boberg, Utbildningssociologi, forskningstekniker, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 21:135, Blåsenhus, _Seminarium, Esther Hauer, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 5, Vetenskapsteori och forskningsmetodik, grundlärare 4-6 4PE249 VT24 Uppsala, Vetenskapsteori och forskningsmetodik, grundlärare 4-6 4PE249 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 12:128, Blåsenhus, _Föreläsning, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 3, Lennart Rolandsson, Teknik och naturvetenskap i förskolan | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 12:129, Blåsenhus, _Seminarium, Barns välbefinnande i förskolan, Barns välbefinnande i förskolan, Barns välbefinnande i förskolan, Daniel Bolander Blomberg, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 21:236, Blåsenhus, _Seminarium, Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 12:010, Blåsenhus, _Seminarium, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Maria Wennerström Wohrne, Svenska III för grundlärare 4-6 4PE113 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 21:136, Blåsenhus, _Seminarium, Barn- och ungdomsvetenskap A, Fristående kurser och Master, Olga Abreu Fernandes | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 13:132, Grupprum, Blåsenhus, _Seminarium, Beroendeproblematik - en introduktion, David Forsström, Obligatorisk, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 13:135, Grupprum, Blåsenhus, _Seminarium, Beroendeproblematik - en introduktion, Christopher Sundström, Obligatorisk, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 12:229, Blåsenhus, _Föreläsning, Shima Momeni, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Andreas Alm Fjellborg, Anne Berg, Astrid Collsiöö, Dahliarummet, 11:232, Blåsenhus, David Sjögren, Emil Bertilsson, Emma Laurin, Esbjörn Larsson, Germund Larsson, Henrik Pålsson-Edgren, Håkan Forsberg, Ida Lidegran, Iva Lucic, Janne Holmén, Johan Boberg, Johanna Ringarp, Kalendarium EDU, Maria Rasmusson, Maria Törnqvist, Mette Ginnerskov-Dahlberg, Mikael Börjesson, Möte, Ola Winberg, Per Wisselgren, Peter Bernhardsson, Philippa Brunner-Heywood, Rebecka Göransdotter, Sharon Rider, Shirin Ahlbäck Öberg, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tobias Dalberg | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 14:15 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 13:00 | 12:230, Blåsenhus, 12:232, Grupprum, Blåsenhus, 12:234, Grupprum, Blåsenhus, Erik Rautalinko, Laboration, Ledarskap och grupprocesser, Obligatorisk, Psykologi med inriktning mot arbetsliv B, Psykologprogrammet, termin 3, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:30 | 24:303, Blåsenhus, Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 14:360, Blåsenhus, Fo/utb fo nivå, Psykologi, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 11:240, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | 13:116 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:30 | 21:130, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, ämneslärare, SAMLÄSNING LÄROPLANSTEORI OCH DIDAKTIK 4PE232 CAMPUS + DISTANS VT-24, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | 13:128 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 11:241, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 13:108 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 13:109 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 21:240, Blåsenhus, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Ida Bergvall, Kursvärdering, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot årskurs 4-6 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 21:136, Blåsenhus, _Seminarium, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Helena Breicha, Svenska som andraspråk och flerspråkighet i förskolan 4PE241 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 | 13:115 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | 13:103 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 14:151, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 24:103, Blåsenhus, Karin Nordh, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | 13:132, Grupprum, Blåsenhus, Cecilia Ralfe Stelander, Cecilia Ralfe Stelander , Handledning, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Verkstad | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Blåsenhus externa bokningar, Eva Netzelius-salen 10:K102, Blåsenhus, Marco Chiodaroli, Michael Papenbrock, Möte, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 11:243, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | 11:240, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | 12:128, Blåsenhus, _Föreläsning, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 3, Lennart Rolandsson, Teknik och naturvetenskap i förskolan | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 14:360, Blåsenhus, _Seminarium, Anna Nordlund, Anne Reath Warren, Anneli Dyrvold, Annika Hillbom, Birgitta Hellqvist, Charlotte Engblom, Charlotte Lindgren, Constanze Ackermann-Boström, El Mostafa Oubejji, Elin Sundström Sjödin, Emma Nilsson-Tysklind, Eva Lundqvist, Eva-Lena Stål, Fredrika Nyström, Hassan Sharif, Helena Skogström, Henrik Román, Hära Haltorp, Ida Bergvall, Ingrid I. Olsson, Jenny Wiksten Folkeryd, Jonas Almqvist, Jonas Johansson, Juan Manuel Higuera González, Jörgen Mattlar, Kalendarium EDU, Kimberly Norrman, Kristina Andersson, Lars Madej, Lena Edander, Linn Areskoug, Malena Lidar, Maria Håkansson Ramberg, Maria Rasmusson, Maria Wennerström Wohrne, Maria Westman, Nicolas Manuguerra, Niklas Norén, Olle Nordberg, Pia Cederholm, Sarah Campbell, Sonia Blomquist, Stellan Sundh, Thomas Nygren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tomas Persson, Véronique Simon, Åsa af Geijerstam | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Agnes Hamberger, André Bryntesson, Anna Soloveva, Ashley Haru, Astrid Collsiöö, Caitlin Mc Evoy, Christin Mays, Corinne Platten, Daniel Bolander Blomberg, David Sjögren, Emil Bertilsson, Emma Hellström, Emma Laurin, Esbjörn Larsson, Gustav Berry, Helena Braga Kestener, Henrik Pålsson-Edgren, Håkan Forsberg, Ida Lidegran, Jennifer Waddling, Joakim Olsson, Johan Boberg, Johanna Ringarp, Kalendarium EDU, Lisa Högkil, Mette Ginnerskov-Dahlberg, Mikael Börjesson, Mikael Palme, Moa Lindqvist, Möte, Nubin Ciziri, Pablo Lillo Cea, Philippa Brunner-Heywood, Rebecka Göransdotter, Ricardo Xavier Cevallos Salgado, Sara Lindberg, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tobias Dalberg, Tommie Petersson, Tupprummet, 14:340, Blåsenhus, Tuva Nodeland | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 12:134, Grupprum, Blåsenhus, 12:135, Grupprum, Blåsenhus, 12:233, Grupprum, Blåsenhus, 14:150, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 12:011, Blåsenhus, _Seminarium, Att leda verksamhet i förskolan 4PE187 VT24 Uppsala, Charlotte Gottfries, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Betty Pettersson-salen, 14:031, Blåsenhus, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3, Synnöve Carlsson | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 21:240, Blåsenhus, _Seminarium, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Ida Bergvall, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot årskurs 4-6 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 11:128, Blåsenhus, _Seminarium, Malin Tväråna, Samhällskunskap C: Vetenskapsteori och forskningsmetoder i samhällskunskapsdidaktik, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 8, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 21:236, Blåsenhus, _Seminarium, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 3, Malin Andersson, Svenska II i grundskolans årskurser 4-6 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 12:129, Blåsenhus, 12:130, Blåsenhus, Joakim Sundh, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 5, Undersökningsmetoder och rapportering I, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 21:135, Blåsenhus, _Seminarium, Esther Hauer, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 5, Vetenskapsteori och forskningsmetodik, grundlärare 4-6 4PE249 VT24 Uppsala, Vetenskapsteori och forskningsmetodik, grundlärare 4-6 4PE249 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | _Föreläsning, Elin Schröder, Prevention, Prevention, Psykologprogrammet, termin 4, Sydney Alrutz-salen, 13:026, Blåsenhus, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Anette Bäckström, Dahliarummet, 11:232, Blåsenhus, Möte, Programsamordning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:15 | 13:135, Grupprum, Blåsenhus, Charlotte Akterin, Charlotte Akterin , Handledning, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Verkstad | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | 11:132, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:45 | 11:134, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | 11:135, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | 11:133, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | 12:230, Blåsenhus, 12:232, Grupprum, Blåsenhus, 12:234, Grupprum, Blåsenhus, Erik Rautalinko, Laboration, Ledarskap och grupprocesser, Obligatorisk, Psykologi med inriktning mot arbetsliv B, Psykologprogrammet, termin 3, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | 21:136, Blåsenhus, _Seminarium, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Helena Breicha, Svenska som andraspråk och flerspråkighet i förskolan 4PE241 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | 12:229, Blåsenhus, 12:231, Blåsenhus, Joakim Sundh, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 5, Undersökningsmetoder och rapportering I, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | 13:105 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 24:307, Blåsenhus, Anna Brunner Cederlund, Eva Lundqvist, Helena Påls, Möte, Rickard Vesterberg, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:30 | 14:150, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 12:134, Grupprum, Blåsenhus, 12:135, Grupprum, Blåsenhus, 12:233, Grupprum, Blåsenhus, 14:151, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Estetiskt lärande i förskolan, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 11:128, Blåsenhus, _Seminarium, Malin Tväråna, Samhällskunskap C: Vetenskapsteori och forskningsmetoder i samhällskunskapsdidaktik, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 8, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 12:129, Blåsenhus, 12:130, Blåsenhus, Joakim Sundh, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 5, Undersökningsmetoder och rapportering I, Utb grund/avanc nivå, Psykologi, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 18:00 | 12:131, Blåsenhus, _Föreläsning, _Seminarium, Fristående kurser och Master, Kamilla Peuravaara, Kategorisering och makt - ett intersektionellt perspektiv på skolans praktik, Masterprogram i utbildningsvetenskap | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | 13:108 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | 11:243, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | 14:213, Blåsenhus, Möte, Sara Samara, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | _Föreläsning, Betty Pettersson-salen, 14:031, Blåsenhus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | 13:028, Blåsenhus, Studentaktivitet, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | Gunilla Rensmo, Lilla matsalen, 21:137, Blåsenhus, Möte, TimeEdit: Uppdragsutb |