Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Program |
Lokal |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 34 | Mån 2022-08-22 v 34 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 |
IT1 K1 STS1 X1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Eva Skytt | Karta | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 |
IT1 K1 STS1 X1 |
Kår- och nationsskrivning + lunch | |||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 17:00 |
IT1 X1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Introduktion till matematiken | Karta | |||||||||||||||||||||||||
17:15 - 18:00 |
IT1 K1 STS1 X1 |
Samvetstillverkning | |||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | X1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 00:00 |
Basar BI1 ES1 IT1 K1 MTI1 STS1 W1 X1 |
Måndagsfesten V-dala 21-01 | |||||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | X1 | Sektionsfrukost | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | X1 | 10132, Häggsalen, Ångström |
Emma Svensson Karin Stensjö |
Karta | |||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 |
STS1 W1 X1 |
Gasqueinfo | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | X1.B | 4101, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | X1.B | 4101, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | X1 | Togafest med X | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | X1.B | 101150, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | X1 | Expediton Recce | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | X1.B | 2002, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | X1.B | 2002, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | X1 | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 22:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Mörk Afton | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Tors 2022-08-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 |
IT1 STS1 W1 X1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Spexinfo | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | X1.B | Mottagningsmässa | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | X1.B | 4101, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | X1.B | 4101, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
KandDv1 X1 |
||||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Reccepub | |||||||||||||||||||||||||||
Fre 2022-08-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | X1.B | 101146, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 |
F1.A-B X1.B |
||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Mässa i Universitet https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
|||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:15 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Scenprogram i Universitetsaulan https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
|||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | X1 | ||||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Lör 2022-08-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 22:30 | X1.B | Klasshäng med Klassduell |