Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 34 | Mån 2022-08-22 v 34 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Basar | 101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Upprop | Jannika Andersson Chronholm | Karta | ||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:00 | Basar | Kår- och nationsinskrivning | |||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:00 | Basar | Samvetstillverkning | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | Basar | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 00:00 |
Basar BI1 ES1 IT1 K1 MTI1 STS1 W1 X1 |
Recceaktivitet | Måndagsfesten V-dala 21-01 | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Basar | Spexinfo | Eva von Bahr | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Basar.1-9 | Gasqueinfo | Tältet | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Basar.10-12 | Expedition Recce | |||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:45 | Basar.7-9 | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
Basar MI1 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Sandvik Coromant | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Basar.1-9 | Expedition Recce | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | Basar.10-12 | Gasqueinfo | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Anders Sandell | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Basar.1-6 | Rundvandring | Jannika Andersson Chronholm | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:45 | Basar.10-12 | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Johan Larsson | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:00 - 15:45 | Basar.4-6 | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Basar.7-12 | Rundvandring | Jannika Andersson Chronholm | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar | Sektionskväll | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Tors 2022-08-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.1-12 | 101136, Evelyn Sokolowski, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Anders Sandell | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Repetition | Oscar Grånäs | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | 90102, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
Basar.1-3 Basar.7-12 |
Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.4-6 | Klassfest | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Reccepub | |||||||||||||||||||||||||||
Fre 2022-08-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Repetition | Oscar Grånäs | Karta | |||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:30 | Basar |
Information Mässa |
Mässa i Universitetshuset https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:15 | Basar |
Information Mässa |
Scenprogram i Universitetsaulan https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.1-3 | Klassfest | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.4-12 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Lör 2022-08-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:30 | Basar |
Stingfestival föreningsmässa Stingfestival Volleyboll/klassflaggor |
|||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 22:30 | Basar | Klasshäng | Klasshäng med Klassduell | ||||||||||||||||||||||||||
v 35 | Mån 2022-08-29 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktionskurs | Basar.11-12 | 90103, Ångström | Föreläsning |
Emma Almgren Jannika Andersson Chronholm |
Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | 90102, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.1-12 | 101136, Evelyn Sokolowski, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm |
F2 Celler, inledning till systematik gamla13-21, 86-94 nya16-24, 98-100 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktionskurs | Basar.9-10 | 4006, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar.1-4 | 90102, Ångström | Lektion | Oscar Grånäs | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:30 |
Basar E1 EI1 ES1 I1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 W1 |
Klassolympiad | |||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Basar | Övrigt | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-2 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktionskurs | Basar.3-4 | 80109, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Matematik 3c | Basar.5-8 | 90102, Ångström | Lektion | Oscar Grånäs | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.7-8 | 80109, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Matematik 3c | Basar.9-12 | 90102, Ångström | Lektion | Patrik Thunström | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:30 | Basar.1-3 | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Kemi 1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Anders Sandell | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
Basar BI1 E1 EI1 ES1.B F1 I1 IT1 K1 KandDv1 Q1 W1.A |
Downtown[tæ:sk] | |||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Basar | Övrigt | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.4-6 | Klassfest | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.1-12 | 101136, Evelyn Sokolowski, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm |
F3 Allmän ekologi och mark gamla 188-192 + 237- 244 nya 210-215, 264- 274 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Basar | Basårsdagen | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
Basar ES1 K1 MI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Stora Enso | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.3-4 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktionskurs | Basar.5-6 | 80109, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
Basar.1-6 Basar.10-12 |
Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.7-9 | Klassfest | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Reccepub | |||||||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Lage Cerenius |
L1 Systematik. Spira kap. 9 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-6 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.1-2 | 80109, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Oscar Grånäs | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Basar | Övrigt | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.1-9 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar.10-12 | Klassfest | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Tältsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.7-8 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Jannika Andersson Chronholm |
L2 Vatten gamla 215-236 nya 238-263 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | 80115, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
Basar IT1 KandDv1 STS1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | SVT | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Biologi 1 | Basar.5-8 | 90102, Ångström | Lektion | Lage Cerenius |
L1 Systematik. Spira kap. 9 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktionskurs | Basar.1-4 | 90103, Ångström | Föreläsning |
Emma Almgren Jannika Andersson Chronholm |
Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Johan Larsson | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Lör 2022-09-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Basar | Finaldag | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | Basar | FINAL-gasque | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 | Basar | Finalsläpp | |||||||||||||||||||||||||||
v 36 | Mån 2022-09-05 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Patrik Thunström | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 | Basar.5-8 | 90102, Ångström | Lektion | Jannika Andersson Chronholm |
L2 Vatten gamla 215-236 nya 238-263 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-10 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | 90101, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.1-4 | 90102, Ångström |
Lektion Obligatorisk |
Lage Cerenius |
L1 Systematik. Spira kap. 9 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.9-12 | 90103, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.11-12 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.1-4 | 90101, Ångström | Lektion | Jannika Andersson Chronholm |
L2 Vatten gamla 215-236 nya 238-263 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.5-8 | 90103, Ångström | Föreläsning | Emma Almgren | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.9-12 | 90102, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Johan Larsson | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Oscar Grånäs | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.9-10 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.7-8 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Johan Larsson | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.1-4 | 90103, Ångström | Föreläsning |
Emma Almgren Jannika Andersson Chronholm |
Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 | Basar.5-6 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | 90101, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Anders Sandell | F4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Johan Larsson | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.11-12 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | 80115, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Patrik Thunström | F4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Lektion | Johan Larsson | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | 90102, Ångström | Lektion | Anders Sandell | L4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
v 37 | Mån 2022-09-12 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.1-2 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 | Basar.3-4 | Exkursion | Kerstin Westberg | Stadsskogen | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.9-12 | 90102, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.7-8 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.4-6 | Laboration |
Lab 1 Denna labb görs som ett quiz på studium. |
|||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Biologi 1 | Basar.7-9 | Exkursion | Ronny Alexandersson | Kronparken | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | 90102, Ångström | Lektion | Olle Björneholm | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.10-12 | Laboration |
Lab 1 Denna labb görs som ett quiz på studium. |
|||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 |
Basar.1-2 Basar.5 |
Exkursion | Ronny Alexandersson | Kronparken | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.11-12 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.7-9 | Laboration |
Lab 1 Denna labb görs som ett quiz på studium. |
|||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Biologi 1 |
Basar.10 Basar.3 Basar.6 |
Exkursion | Ronny Alexandersson | Kronparken | ||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-10 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.1-3 | Laboration |
Lab 1 Denna labb görs som ett quiz på studium. |
|||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Biologi 1 |
Basar.11-12 Basar.4 |
Exkursion | Ronny Alexandersson | Kronparken | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.5-8 | 90103, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 | Basar.1-12 | 101136, Evelyn Sokolowski, Ångström | Föreläsning | Kerstin Westberg |
F4 Allmän ekologi Populationer Nya 216-225 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Patrik Thunström | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-6 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktionskurs | Basar.9-12 | 90103, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktionskurs | Basar.1-4 | 90103, Ångström | Föreläsning | Jannika Andersson Chronholm | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Kerstin Westberg |
F5 Allmän ekologi Ekosystem och kretslopp Nya 225-237 |
Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.1-12 | 101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Föreläsning | Håkan Rensmo | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Matematik 3c | Basar.1-12 | 101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström | Föreläsning | Patrik Thunström | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Matematik 3c | Basar.1-4 | 90102, Ångström | Lektion | Patrik Thunström | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.3-4 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar.9-12 | 90102, Ångström | Lektion | Oscar Grånäs | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Matematik 3c | Basar.5-8 | 90102, Ångström | Lektion | Oscar Grånäs | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
v 38 | Mån 2022-09-19 v 38 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Biologi 1 | Basar.9-12 | Erken |
Exkursion Obligatorisk |
Jannika Andersson Chronholm | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-2 | Elläralab, 81113, Ångström | Laboration | Johan Larsson | Lab 2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | 90101, Ångström | Räknestuga | Olle Björneholm | R1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | 90101, Ångström | Räknestuga | Olle Björneholm | R1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Biologi 1 | Basar.5-8 | Erken |
Exkursion Obligatorisk |
Jannika Andersson Chronholm | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.9-12 | 90102, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-12 | 90101, Ångström | Räknestuga | Olle Björneholm | R1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.9-12 | Elläralab, 81113, Ångström | Fysikträning | Johan Larsson | T1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | 90101, Ångström | Lektion | Maria Hahlin | L5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | Elläralab, 81113, Ångström | Fysikträning | Johan Larsson | T1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Biologi 1 | Basar.1-4 | Erken |
Exkursion Obligatorisk |
Jannika Andersson Chronholm | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | Elläralab, 81113, Ångström | Fysikträning | Johan Larsson | T1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | Elläralab, 81113, Ångström | Verkstad | Johan Larsson | V1 | Karta |