Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Jul  
Gå till nästa månad

Tid Kurs Program Lokal Moment Lärare Kommentar
v 33 On 14/8 v 33
08:00 - 13:00 Matematik II för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3 GRL3 EDU Tenta
Omtentamen
Synnöve Carlsson *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 17:00 Mångfald och lärande i förskolan
Mångfald och lärande i förskolan (uppdragsutbildning)
FSK5 EDU Tenta
Omtentamen
Ingrid I. Olsson *Anmälan och info i Ladok
  Fr 16/8
08:00 - 13:00 Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot Fk-3 GRL1 EDU Tenta
Omtentamen
Kajsa Bråting
Synnöve Carlsson
*Anmälan och info i Ladok
Omtenta 2019-08-16
08:00 - 13:00 Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot årskurs 4-6 GRH1 EDU Tenta
Omtentamen
Anneli Dyrvold *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 13:00 Matematik II för grundlärarprogrammet årskurs 4-6 GRH3 EDU Tenta
Omtentamen
Johan Prytz *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 13:00 Utbildningens framväxt och villkor med inriktning mot ämneslärare ÄK1 EDU Tenta
Omtentamen
Josefin Englund *Anmälan och info i Ladok
v 34 Må 19/8 v 34
08:00 - 12:00 Ledarskap för grundlärare GRH4
GRL4
EDU Tenta
Omtentamen
Angelica Evertsson
Paulina Hurynowicz
*Anmälan och info i Ladok
Omtenta 19/8-19
14:00 - 16:00 Barn- och ungdomsvetenskap A EDU Tenta
Omtentamen
Hassan Sharif D4 *Anmälan och info i Ladok
14:00 - 19:00 Pedagogik med inriktning mot vuxna och arbetsliv A EDU Tenta
Omtentamen
Esther Hauer D4 *Anmälan och info i Ladok
v 38 To 19/9 v 38
14:00 - 17:00 Lärande och utveckling, grundlärare 4-6
Lärande och utveckling, grundlärare F-3
GRH1
GRL1
EDU Tenta
Tentamen
Eva Lundqvist
Tomas Persson
*Anmälan och info i Ladok
14:00 - 17:00 Lärande och utveckling, grundlärare 4-6
Lärande och utveckling, grundlärare F-3
GRH1
GRL1
B23, Campus Gotland EDU Tenta
Tentamen
Eva Lundqvist
Tomas Persson
*Anmälan och info i Ladok
v 39 Må 23/9 v 39
08:00 - 18:00 Matematik III för grundlärare Fk-3 GRL8 EDU Tenta
Tentamen
Johan Prytz *Anmälan och info i Ladok
  On 25/9
08:00 - 18:00 Språk och kommunikation, förskollärare FSK2 EDU Tenta
Tentamen
Ulrika Serrander *Anmälan och info i Ladok
v 40 Ti 1/10 v 40
08:00 - 18:00 Matematik i förskolan FSK3 EDU Tenta
Tentamen
Gabriella Gejard *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 13:00 Utbildningens framväxt och villkor med inriktning mot ämneslärare
Utbildningens framväxt och villkor, gymnasielärare
GY23
ÄK1
EDU Tenta
Tentamen
*Anmälan och info i Ladok
  On 2/10
08:00 - 12:00 Ledarskap, grundlärare 4-6 GRH2 EDU Tenta
Tentamen
Angelica Evertsson *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 18:00 Pedagogik med inriktning mot vuxna och arbetsliv A EDU Tenta
Tentamen
Anna Svensson D1 *Anmälan och info i Ladok
14:00 - 18:00 Ledarskap, grundlärare F-3 GRL2 EDU Tenta
Tentamen
Helena Påls *Anmälan och info i Ladok
  To 3/10
08:00 - 18:00 Yngre barns livsvillkor, aktörskap och socialisation FSK5 EDU Tenta
Tentamen
Helena Breicha *Anmälan och info i Ladok
v 41 Fr 11/10 v 41
08:00 - 18:00 Ledarskap i förskolan EDU Tenta
Tentamen
Marianne Tuominen *Anmälan och info i Ladok
08:00 - 13:00 Utbildningens framväxt och villkor med inriktning mot grundlärare GRH4
GRL4
EDU Tenta
Tentamen
Janne Holmén *Anmälan och info i Ladok
v 44 On 30/10 v 44
14:00 - 19:00 Samhällsorienterande ämnen för grundlärarprogrammet med inriktning mot årskurs 4-6 EDU Tenta
Tentamen
Erika Sandström *Anmälan och info i Ladok
Historia
Dölj bokningar Länk till detta schema Grafiskt schema