Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 34 | Mån 2022-08-22 v 34 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 |
BI1 EI1 MI1 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Upprop | Eva Skytt | Karta | ||||||||||||||||||||||||
09:15 - 14:00 |
BI1 EI1 MI1 |
Lunch | Kår- och nationsskrivning + lunch | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:00 |
BI1 EI1 MI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Introduktion | Introduktion till matematiken | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:00 |
BI1 EI1 ES1 KandDv1 MI1 MTI1 |
Studentaktivitet | Samvetstillverkning | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | BI1 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 00:00 |
Basar BI1 ES1 IT1 K1 MTI1 STS1 W1 X1 |
Recceaktivitet | Måndagsfesten V-dala 21-01 | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.A | 101127, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.B | 101130, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.C | 101132, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 |
BI1 E1 EI1 KandDv1 |
Studentaktivitet | Expedition Recce | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.A | 90101, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.B | 101130, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.C | 101132, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:00 | BI1 | 101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Programinformation |
Martin Holmberg Petra Pertoft |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 MI1 MTI1 |
Recceaktivitet | Grillkväll med H | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 |
BI1 E1 EI1 KandDv1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Information | Spexinfo | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | BI1.A | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | BI1.B-C | Rundvandring | |||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 |
BI1 E1 EI1 KandDv1 |
Information | Gasqueinfo | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.A | 101166, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.B | 101190, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.C | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.A | 101166, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.B | 101190, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.C | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | BI1 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 22:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Recceaktivitet | Mörk Afton | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2022-08-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.A-B | Studentaktivitet | Frukost H | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | BI1.C | Studentaktivitet | Frukost H | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | BI1.C | Passerkortsuthämtning | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | BI1.A | Mässa | Mottagningsmässa | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:15 | BI1.C | Mässa | Mottagningsmässa | ||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:30 | BI1.B | Mässa | Mottagningsmässa | ||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | BI1.A | Rundvandring | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.A | 101146, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.B | 101150, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | BI1.C | 101158, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.A | 101146, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.B | 101150, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.C | 101158, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 I1 |
Recceaktivitet | Klassfest | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Reccepub | Reccepub | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2022-08-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.A | 101127, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.B | 101130, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.C | 101132, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | BI1.A | 101127, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | BI1.B | 101130, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | BI1.C | 101132, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Information Mässa |
Mässa i Universitet https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
BI1 I1 MI1 MTI1 STS1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Sveriges ingenjörer | Karta | ||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:15 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Information Mässa |
Scenprogram i Universitetsaulan https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala |
||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 | BI1 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Lör 2022-08-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Stingfestival föreningsmässa Stingfestival Volleyboll/klassflaggor |
|||||||||||||||||||||||||||
v 35 | Mån 2022-08-29 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 4001, Ångström | Föreläsning |
Galyna Venzhego Kristina Tilvemo |
F1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
16:45 - 18:00 |
BI1 F1 IT1 STS1 X1 |
Klassolympiad | |||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:30 | BI1 | Klasshäng | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2022-08-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.A | 101150, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.B | 101158, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | BI1.C | 2003, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 10134, Polhemsalen, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 |
4102, Datorsal, Ångström 4103, Datorsal, Ångström 4104, Datorsal, Ångström |
Information | Galyna Venzhego | Ö1 |
Karta
Karta Karta |
||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
Basar BI1 E1 EI1 ES1.B F1 I1 IT1 K1 KandDv1 Q1 W1.A |
Downtown[tæ:sk] | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 MI1 MTI1 |
Recceaktivitet | Kräftskiva | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2022-08-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:45 | BI1.B | Utlämning | Passerkort | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | BI1.A | 101146, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | BI1.C | 101150, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1 | 2001, Ångström | Föreläsning |
Beatriz Nestares Nieto Farshid Shadram |
Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | BI1.B | 101146, Ångström | Mattepropp | Karta | |||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 ES1 |
Microgasque | |||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Reccepub | Reccepub | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 E1 EI1 MI1 MTI1 |
Recceaktivitet | Brännboll | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Tältsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
Lör 2022-09-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Recceaktivitet | Finaldag | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:30 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Recceaktivitet | Finalgasque | ||||||||||||||||||||||||||
22:30 - 00:00 |
BI1 E1 EI1 ES1 F1 I1 IT1 K1 KandDv1 MI1 MTI1 Q1 STS1 W1 X1 |
Tältsläpp | Finalsläpp | ||||||||||||||||||||||||||
v 36 | Mån 2022-09-05 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 |
4102, Datorsal, Ångström 4103, Datorsal, Ångström 4104, Datorsal, Ångström |
Eget arbete | Galyna Venzhego |
Karta
Karta Karta |
|||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 10132, Häggsalen, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 13:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A |
101154, Grupprum, Ångström 101156, Grupprum, Ångström |
Seminarium | Galyna Venzhego | S1 - extrarum |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B | 101125, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S1 - extrarum | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1 | 2001, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.A |
INSTÄLLD Lektion |
Anders Öberg | L1 | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C |
101156, Grupprum, Ångström 101168, Grupprum, Ångström |
Seminarium | Galyna Venzhego | S1 - extrarum |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.B | 4003, Ångström | Lektion | Mohammed Mosa | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.A | 101150, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.B | 101146, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
BI1 E1 |
101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Information | Elin Lundkvist | Introduktion till universitetsstudier | Karta | |||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.C | 101146, Ångström | Lektion | Martin Bäcke | L1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A | 6K1107, Datorsal, Ångström | Eget arbete | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B | 6K1107, Datorsal, Ångström | Eget arbete | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.C | 101146, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C | 4103, Datorsal, Ångström | Eget arbete | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
v 37 | Mån 2022-09-12 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.B | 101150, Ångström | Lektion | Mohammed Mosa | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.A | 4003, Ångström | Lektion | Anders Öberg | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C |
101168, Grupprum, Ångström 101170, Grupprum, Ångström |
Seminarium | Galyna Venzhego | S2 - extrarum |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.C | 101158, Ångström | Lektion | Martin Bäcke | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B |
101180, Grupprum, Ångström 101182, Grupprum, Ångström |
Seminarium | Galyna Venzhego | S2 - extrarum |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 10132, Häggsalen, Ångström | Föreläsning |
Galyna Venzhego Kristina Tilvemo |
F4 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A | 101146, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A | 101125, Ångström | Seminarium | Galyna Venzhego | S2 - extrarum | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.A | 101158, Ångström | Lektion | Anders Öberg | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1 | 4001, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F7 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2022-09-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.B | 101158, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.C | 101146, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1.A | 101146, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
Fre 2022-09-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1 |
10K1201, Datorsal, Ångström Via Zoom |
Föreläsning | Farshid Shadram | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.A | 4103, Datorsal, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Ö2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.C | 6K1101, Datorsal, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Ö2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1.B | 6K1101, Datorsal, Ångström | Övning | Galyna Venzhego | Ö2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
v 38 | Mån 2022-09-19 v 38 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Byggnadsprojektering med ritteknik | BI1 |
6K1101, Datorsal, Ångström Via Zoom |
Lektion | Farshid Shadram | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 4001, Ångström | Föreläsning |
Galyna Venzhego Kristina Tilvemo |
F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.A | 101146, Ångström | Lektion | Anders Öberg | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tis 2022-09-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 4101, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 |
Obligatorisk Studiebesök |
Galyna Venzhego | Studiebesök | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till byggteknik | BI1 | 4001, Ångström | Föreläsning | Galyna Venzhego | Karta | |||||||||||||||||||||||
Ons 2022-09-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.B | 101146, Ångström | Lektion | Mohammed Mosa | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Algebra och vektorgeometri | BI1.C | 101146, Ångström | Lektion | Martin Bäcke | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F8 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Algebra och vektorgeometri |
BI1 EI1 MI1 MTI1 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Föreläsning | Anders Öberg | F9 | Karta |