No fields [656502.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, Tiffany Dallas, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Ida Höijer, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Chiara Beretta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 16:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577521.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Xiaonan Zhang | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070112.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250325.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:00 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Lucy Mathot, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Lena Claesson-Welsh, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Hanna Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250328.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [267663.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577522.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:30 | Kerstin Henriksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Ingela Hjertstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Ebba Johansson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Maria Lundström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250330.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:15 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:15 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250331.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:45 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gunilla Enblad, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gunilla Enblad, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Peter Nygren, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | _Föreläsning, Ali Moazzami, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:15 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Daniel Molin, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070111.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Chiara Beretta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Nadja Visser, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Dag Leonard, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Fozia Ahmed, GU IMV | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250333.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Lena Claesson-Welsh, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Amol Bhandage, Anna Rostedt Punga, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070110.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Maria Niklasson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Antonia Kalushkova Nair, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Möte, Stefania Iliana Tziola, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Antonia Kalushkova Nair, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [262050.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Tis 2024-05-07 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Cecilia Krona, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250334.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250337.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Eva Lindholm Carlström, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577519.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Chiara Beretta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577520.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | Johanna Mattsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:45 | _Seminarium, Lena Claesson-Welsh, Läkarprogrammet termin 4, Patologi och immunologi, Redovisning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | _Föreläsning, Dirk Pacholsky, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577524.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-05-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250338.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Tis 2024-05-07 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Disputation, Niklas Nyström, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Elisa Vazquez, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Rouba Gennaoui, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250339.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 2024-05-06 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Biomarkers, Discovery and Validation, Borbala Katona, Laboration, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rutger Schutten, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | _Seminarium, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250335.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar |