Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Tors 2024-05-30 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | 12:232, Grupprum, Blåsenhus, 12:234, Grupprum, Blåsenhus, 21:130, Grupprum, Blåsenhus, 21:131, Grupprum, Blåsenhus, 21:240, Blåsenhus, Erica Lundkvist, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Hanna Fredriksdotter, Ida Bergvall, Matematik I för grundlärarprogrammet med inriktning mot årskurs 4-6, Matilda Hällback, Muntlig examination, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | 13:028, Blåsenhus, KV Chef Bas 2024 (1-5 omg), Linda Berg Gharbi, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | 13:029, Blåsenhus, Kriminalvården Chefförsörjningsprogrammet 2023 (omg 4-5), Linda Berg Gharbi, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 21:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Campushallen, Campus 1477, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | 13:136, Blåsenhus, Anders Winman, Obligatorisk, Psykologi C, Uppsatsventilering, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | 12:129, Blåsenhus, 12:130, Blåsenhus, 12:229, Blåsenhus, 12:230, Blåsenhus, 12:231, Blåsenhus, David Sjögren, Fristående kurser och Master, Henrik Román, Johanna Svahn, Pedagogik C, Pedagogik med inriktning mot vuxna och arbetsliv C, Pedagogik och Piva C Vt24 (samläsning 2PE172 o 2PE382), Stina Hallsén, Uppsatsventilering, Viktor Englund | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 21:134, Blåsenhus, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner, Ulrika Boschloo Kagg, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 15:00 | 13:116 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 15:00 | 12:135, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 12:131, Blåsenhus, 12:132, Blåsenhus, 14:213, Blåsenhus, 14:327, Blåsenhus, 14:360, Blåsenhus, 21:237, Blåsenhus, 21:238, Blåsenhus, 24:103, Blåsenhus, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 8, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 8, Hassan Sharif, Malena Lidar, Maria Wennerström Wohrne, Pernilla Andersson, Självständigt arbete 2 för grundlärare Fk-3 och 4-6, Stefan Bengtsson, Tomas Persson, Uppsatsventilering | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 11:240, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | 12:233, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | 13:133, Grupprum, Blåsenhus, Charlotta Marhold, Handledning, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | 13:135, Grupprum, Blåsenhus, Handledning, Linda Bylin, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | 13:131, Grupprum, Blåsenhus, Handledning, Johan Steczko, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | 13:132, Grupprum, Blåsenhus, Cecilia Ralfe Stelander, Cecilia Ralfe Stelander , Handledning, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | 11:243, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 12:004, Blåsenhus, 12:134, Grupprum, Blåsenhus, 13:138, Grupprum, Blåsenhus, Kriminalvården Chefförsörjningsprogrammet 2023 (omg 4-5), Linda Berg Gharbi, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Betty Pettersson-salen, 14:031, Blåsenhus, Margareta Uvhagen Antoni, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 11:129, Blåsenhus, _Seminarium, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Maria Hedefalk, VFU II, förskollärare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 12:010, Blåsenhus, _Seminarium, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Helena Breicha, VFU II, förskollärare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 12:228, Blåsenhus, Agnes Vallberg, Fo/utb fo nivå, Psykologi, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 13:027, Blåsenhus, Examination, Katja Bergsten, Obligatorisk, Psykologprogrammet, termin 9, Psykoterapi med teoretisk fördjupning III, Psykoterapi med teoretisk fördjupning III, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 14:150, Grupprum, Blåsenhus, Fristående kurser och Master, Ida Lidegran, Sociologiprogrammet, termin 6, Uppsatsventilering, Utbildningssociologi C | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 21:136, Blåsenhus, Examination, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Maria Mattsson, Specialpedagogik, grundlärare F-3 4PE215 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare F-3 4PE215 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare F-3 4PE215 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare F-3 4PE215 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 14:151, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | 11:131, Blåsenhus, 21:236, Blåsenhus, _Seminarium, Anna Sarri Krantz, Linn Areskoug, Sara Backman Prytz, Utvecklings- och utvärderingsarbete, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 9, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | 11:128, Blåsenhus, Examinerande seminarium, Fristående kurser och Master, Olga Abreu Fernandes, Pedagogik A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | 13:118, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | 12:020, Blåsenhus, _Seminarium, Kvalificerade samtal i pedagogisk verksamhet. Ingår i Lärarlyftet, Marianne Frenne, Speciallärarprogrammet Lärarlyftet, termin 1, TimeEdit: Uppdragsutb | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | Anna Nordlund, Anne Reath Warren, Anneli Dyrvold, Annika Hillbom, Birgitta Hellqvist, Charlotte Engblom, Charlotte Lindgren, Constanze Ackermann-Boström, Débora Rottenberg, Eva Lundqvist, Gabriella Gejard, Ida Bergvall, Ingrid I. Olsson, Jenny Wiksten Folkeryd, Johan Prytz, Jonas Almqvist, Jörgen Mattlar, Kalendarium EDU, Kimberly Norrman, Leif Östman, Lennart Rolandsson, Linn Areskoug, Lolita Gelinder, Malena Lidar, Malin Tväråna, Maria Hedefalk, Maria Håkansson Ramberg, Maria Rasmusson, Maria Westman, Martin Karlberg, Möte, Niklas Norén, Olle Nordberg, Olov Viirman, Pernilla Andersson, Petra Hansson, Robert Thorp, Sara Backman Prytz, Stefan Bengtsson, Stellan Sundh, Thomas Nygren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tomas Persson, Tupprummet, 14:340, Blåsenhus, Véronique Simon, Åsa af Geijerstam | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | 11:132, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | 11:133, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | 11:134, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | 11:135, Grupprum, Blåsenhus, Arbetslag, Läroplansteori och didaktik, gymnasielärare, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:30 | 13:109 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | 13:105 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 14:341, Blåsenhus, 24:303, Blåsenhus, Anna Nordlund, Anne Reath Warren, Anneli Dyrvold, Annika Hillbom, Birgitta Hellqvist, Charlotte Engblom, Charlotte Lindgren, Constanze Ackermann-Boström, Débora Rottenberg, Eva Lundqvist, Gabriella Gejard, Ida Bergvall, Ingrid I. Olsson, Jenny Wiksten Folkeryd, Johan Prytz, Jonas Almqvist, Jörgen Mattlar, Kalendarium EDU, Kimberly Norrman, Leif Östman, Lennart Rolandsson, Linn Areskoug, Lolita Gelinder, Malena Lidar, Malin Tväråna, Maria Hedefalk, Maria Håkansson Ramberg, Maria Rasmusson, Maria Westman, Martin Karlberg, Möte, Niklas Norén, Olle Nordberg, Olov Viirman, Pernilla Andersson, Petra Hansson, Robert Thorp, Sara Backman Prytz, Stefan Bengtsson, Stellan Sundh, Thomas Nygren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Tomas Persson, Véronique Simon, Åsa af Geijerstam | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 24:307, Blåsenhus, Fo/utb fo nivå, Psykologi, Monica Buhrman, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | 14:151, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | 12:135, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:00 | 11:129, Blåsenhus, Avslutning, Katja Bergsten, Psykologprogrammet, termin 9, Psykoterapi med teoretisk fördjupning III, Psykoterapi med teoretisk fördjupning III, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 21:136, Blåsenhus, Examination, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Maria Mattsson, Specialpedagogik, grundlärare 4-6 4PE216 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare 4-6 4PE216 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare 4-6 4PE216 VT24 Uppsala, Specialpedagogik, grundlärare 4-6 4PE216 VT24 Uppsala | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 19:00 | 13:135, Grupprum, Blåsenhus, Ann-Carita Evaldsson, Barndom: Socialisationsprocesser och vardagspraktiker, Examination, Fristående kurser och Master, Masterprogram i utbildningsvetenskap | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 19:15 | 13:131, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | 13:027, Blåsenhus, Avslutning, Katarina Petersson, Psykoterapi med teoretisk fördjupning III, Utb grund/avanc nivå, Psykologi | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | 13:104 Datalab, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | 11:242, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:00 | 11:241, Grupprum, Blåsenhus, Webbokning student | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 17:15 | 14:150, Grupprum, Blåsenhus, Astrid Odén, Grundlärarprogrammet, Stina Pousette, Studentbokning |
Ändrad den senaste timmen.