v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/8
Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Omtentamen
17:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
80101, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
90102, Ångström, Jennifer McConville, Melinda Alfredéen, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Roger Herbert, Undervisningslokal Campus Uppsala, Övrigt
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
_Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Mohammad Bahram
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
_Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Matthias Peichl, Miljö- och vattenteknik, åk 2
12:00
08:00
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
90101, Ångström, Arnaud Ferrari, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström, Arnaud Ferrari, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
_Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Martin Weih, Miljö- och vattenteknik, åk 2
12:00
09:00
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
101190, Ångström, Flervariabelanalys, allmän kurs, Lektion, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Stanislav Mosný, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
_Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Thomas Kätterer
12:00
09:00
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
11134, Ångström, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
80109, Ångström, Lablektion, Mattias Ellert, Mekanik II, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
09:00
08:15
Lablektion, Mattias Ellert, Mekanik II, Mekaniklab, 8K1103, Ångström, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
09:15
2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
_Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Thomas Kätterer
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
101190, Ångström, Flervariabelanalys, allmän kurs, Lektion, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Stanislav Mosný, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
Dugga, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
16:00
14:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9