v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/8
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, Anna-Carin Lundqvist, Informationsteknologi, åk 1, Kemiteknik, åk 1, Molekylär bioteknik, åk 1, System i teknik och samhälle, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner, Upprop
12:15
11:15
Kemiteknik, åk 1, Lunch, Molekylär bioteknik, åk 1, Studentaktivitet, System i teknik och samhälle, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
16:00
12:15
10101, Siegbahnsalen, Ångström, Energisystem, åk 1, Introduktion, Kemiteknik, åk 1, System i teknik och samhälle, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
16:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/8
80115, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, Energisystem, åk 1, Industriell ekonomi, år 1, Information, Kemiteknik, åk 1, Medicinsk teknik, Åk 1, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
11:00
10:15
101121, Sonja Lyttkens, Ångström, Erik Lewin, Kemiteknik, åk 1, Paula Forslund, Programinformation, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
12:00
11:15
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, Civilingenjörsprogrammet i Elektroteknik, åk 1, Elektroingenjörsprogrammet, åk1, Information, Informationsteknologi, åk 1, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk1 dvk, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
14:00
13:15
Kemiteknik, åk 1, Studentaktivitet, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
16:00
15:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/8
101158, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
101158, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
Industriell ekonomi, år 1, Kemiteknik, åk 1, Mässa, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
16:00
15:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/8
2003, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, Donjeta Haliti, Informationsteknologi, åk 1, Introduktion, Kemiteknik, åk 1, Sonja Droschke, Teknisk fysik 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
12:00
10:15
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, _Föreläsning, Kemiteknik, åk 1, Miljö- och vattenteknik, åk 1, Molekylär bioteknik, åk 1, Teknisk fysik 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
13:00
12:15
Rundvandring, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
14:00
13:15
TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner, Utlämning
15:00
14:15
101158, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
15:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/8
2005, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
2005, Ångström, Mattepropp, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:15
10:15
Byggingenjörsprogrammet, åk1, Civilingenjörsprogrammet i Elektroteknik, åk 1, Elektroingenjörsprogrammet, åk1, Energisystem, åk 1, Industriell ekonomi, år 1, Informationsteknologi, åk 1, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk1 dvk, Kemiteknik, åk 1, Maskiningenjörsprogrammet, åk 1, Medicinsk teknik, Åk 1, Miljö- och vattenteknik, åk 1, Molekylär bioteknik, åk 1, Mottagning, System i teknik och samhälle, åk 1, Teknisk fysik 1, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
16:00
14:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström, Nessima Salhi
12:00
10:15
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
15:00
13:15
10132, Häggsalen, Ångström, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiprofil, Kemiteknik, åk 1, Obligatorisk
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
101166, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
10:00
08:15
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
101121, Sonja Lyttkens, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
12:00
10:15
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
101142, Ångström, Baskurs i matematik, Lektion, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
101146, Ångström, _Seminarium, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
12:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
101146, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
15:00
13:15
10132, Häggsalen, Ångström, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiprofil, Kemiteknik, åk 1, Obligatorisk
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
10:00
08:15
101158, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Förberedelse, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Laboration
12:00
10:15
Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kemilab 5309, Ångström, Kemilab 5312, Ångström, Laboration
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
10:00
08:15
4007, Ångström, _Seminarium, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
12:00
10:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
10:00
08:15
101146, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Laboration
12:00
10:15
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
101146, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
10:00
08:15
101146, Ångström, Baskurs i matematik, Lektion, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
101121, Sonja Lyttkens, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
101158, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Förberedelse, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Laboration
10:00
08:15
Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kemilab 5309, Ångström, Kemilab 5312, Ångström, Laboration
15:00
10:15
10132, Häggsalen, Ångström, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiprofil, Kemiteknik, åk 1, Obligatorisk
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
10:00
08:15
4102, Datorsal, Ångström, 4103, Datorsal, Ångström, 4104, Datorsal, Ångström, Allmän kemi, Felix Ho, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kemiteknik, åk 1, Verkstad
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Leif Hammarström
10:00
08:15
101158, Ångström, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Emil Säbb, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Laboration
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Marcus Lundberg
10:00
08:15
101162, Ångström, _Seminarium, Allmän kemi, Anna Arkhypchuk, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Lektion
12:00
10:15
101121, Sonja Lyttkens, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström, Information, Informationsteknologi, åk 1, Kemiteknik, åk 1, Sonja Droschke, Teknisk fysik 1, Teknisk fysik med materialvetenskap, åk 1, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Allmän kemi, Gemensam UGA, alla bokningar för grundutbildningen Kemi Ångström på detta projekt., Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, Marcus Lundberg
10:00
08:15
101146, Ångström, Baskurs i matematik, Lektion, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
10:15
101121, Sonja Lyttkens, Ångström, _Föreläsning, Baskurs i matematik, Industriell ekonomi, år 1, Inger Sigstam, Kandidatprogram i Kemi Åk 1, Kemiteknik, åk 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9