Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 35 | Onsdag 2024-08-28 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Omtentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
v 36 | Måndag 2024-09-02 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 80101, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 90102, Ångström, Jennifer McConville, Melinda Alfredéen, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Roger Herbert, Undervisningslokal Campus Uppsala, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
Tisdag 2024-09-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Mohammad Bahram | ||||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 2024-09-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | _Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Matthias Peichl, Miljö- och vattenteknik, åk 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 90101, Ångström, Arnaud Ferrari, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 2024-09-05 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström, Arnaud Ferrari, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fredag 2024-09-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Martin Weih, Miljö- och vattenteknik, åk 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 101166, Ångström, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Lektion, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
v 37 | Måndag 2024-09-09 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Thomas Kätterer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 10132, Häggsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 11134, Ångström, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Lektion, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tisdag 2024-09-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 2024-09-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 101166, Ångström, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Lektion, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | _Föreläsning, Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Thomas Kätterer | ||||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 2024-09-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | 80109, Ångström, Lablektion, Mattias Ellert, Mekanik II, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Lablektion, Mattias Ellert, Mekanik II, Mekaniklab, 8K1103, Ångström, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Carlos Perez de los Heros, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fredag 2024-09-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 2001, Ångström, _Föreläsning, Flervariabelanalys, allmän kurs, Informationsteknologi, åk 4, Maskiningenjörsprogrammet, åk 3, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Sebastian Schwarzacher, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Dugga, Energisystem, åk 2, Mekanik II, Miljö- och vattenteknik, åk 2, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
v 38 | Måndag 2024-09-16 v 38 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Lorenzo Menichetti, Martin Bolinder, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
Tisdag 2024-09-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Ekologi för miljö och vatten, Institutionen för ekologi, SLU, Lorenzo Menichetti, Martin Bolinder, Miljö- och vattenteknik, åk 2, Workshop |