Abonnér
 
Gå til forrige måned
Aug  
Gå til neste måned

Ytre datogrenser 01.01.2015 - 31.12.2018

u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 6.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 7.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10.8 

u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 13.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 14.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17.8 

u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 20.8 
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 21.8 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22.8 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23.8 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24.8 

u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 27.8 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 28.8 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29.8 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30.8 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31.8 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 3.9 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 4.9 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7.9 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 10.9 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 11.9 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14.9 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 17.9 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 18.9 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21.9 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 24.9 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 25.9 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27.9 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28.9 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 1.10 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 2.10 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5.10 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 8.10 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 9.10 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE A-202, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, AR Ø-130, Dmitry Shogin
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12.10 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 15.10 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 16.10 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
18:00
16:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
12:00
10:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19.10 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 22.10 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 23.10 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
18:00
16:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
12:00
10:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26.10 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 29.10 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 30.10 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31.10 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-205, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
18:00
16:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
12:00
10:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2.11 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 5.11 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 6.11 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
18:00
16:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE C-101
12:00
10:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9.11 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 12.11 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166, Anton Shchipanov
18:00
16:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 13.11 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
10:00
08:15
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi, Forelesning, KE E-354, Jostein Aleksandersen, Lorents Reinås
12:00
08:15
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap, Forelesning, KE E-166, Knut Erik Bang
16:00
14:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE E-354, Jan Aage Aasen
18:00
16:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE C-101, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE E-262, Alexander Rozhko
14:00
12:15
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon, Forelesning, KE A-203, Jan Aage Aasen
16:00
14:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
18:00
16:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357
10:00
08:15
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører, Forelesning, KE D-302, Reidar Brumer Bratvold
12:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166
12:00
10:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16.11 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Forelesning, KE E-262, Alexander Rozhko
12:00
10:15
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk, Gruppearbeid, KE A-202, Alexander Rozhko
14:00
12:15

u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 19.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357, Anton Shchipanov
10:00
08:15
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Forelesning, KE E-166, Anton Shchipanov
18:00
16:15
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 20.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23.11 

u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 26.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 27.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357, Anton Shchipanov
10:00
08:15
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29.11 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting, Lab, KE E-357, Anton Shchipanov
10:00
08:15
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30.11 

u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 3.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 4.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7.12 

u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 10.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 11.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14.12 

u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 17.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 18.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21.12 

u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 24.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 25.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28.12 

u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 31.12 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 1.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4.1 

 
OFF550 1-2018 HØST, Undervannsteknologi
 
OFF630 1-2018 HØST, Teknologisk innovasjon og entreprenørskap
 
PET665 1-2018 HØST, Reservoar Geomekanikk
 
PET670 1-2018 HØST, Formasjonsevaluering og brønntesting
 
PET685 1-2018 HØST, Investerings- og beslutningsanalyse for ingeniører
 
PET690 1-2018 HØST, Brønnkomplettering og Intervensjon