Abonnér
 
Gå til forrige måned
Aug  
Gå til neste måned

Ytre datogrenser 01.01.2015 - 31.12.2018

u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 6.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 7.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9.8 
u 32 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10.8 

u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 13.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 14.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16.8 
u 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17.8 

u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 20.8 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 21.8 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22.8 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23.8 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24.8 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE C-178, KE C-180, KE C-182, KE C-184, KE C-186, KE C-188, KE C-276, KE C-278, KE C-280, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 27.8 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 28.8 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29.8 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30.8 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31.8 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE C-178, KE C-180, KE C-182, KE C-184, KE C-186, KE C-188, KE C-276, KE C-278, KE C-280, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 3.9 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 4.9 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5.9 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6.9 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7.9 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 10.9 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 11.9 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12.9 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13.9 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14.9 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 17.9 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 18.9 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19.9 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20.9 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21.9 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
12:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 24.9 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Alu-lab
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 25.9 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26.9 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27.9 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-166, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28.9 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 1.10 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 2.10 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3.10 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4.10 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5.10 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
12:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 8.10 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 9.10 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10.10 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, KE D-252, Johan Andreas Håland Thorkaas, Jominy-lab
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11.10 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12.10 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 15.10 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 16.10 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17.10 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18.10 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19.10 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 22.10 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
16:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 23.10 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
12:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24.10 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
14:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25.10 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Lab, Jorunn Hamre Vrålstad
16:00
12:15
u 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26.10 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 29.10 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE A-204, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
16:00
12:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 30.10 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31.10 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1.11 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2.11 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE C-178, KE C-180, KE C-182, KE C-184, KE C-186, KE C-188, KE C-276, KE C-278, KE C-280, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 5.11 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
16:00
12:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 6.11 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR Ø-120, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7.11 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8.11 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9.11 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 12.11 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-101, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
12:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
14:00
12:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, Lab, Johan Andreas Håland Thorkaas, Martin Bae
16:00
12:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 13.11 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
16:00
14:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, AR V-101, Vidar Folke Hansen
16:00
14:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14.11 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE A-101, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi, Forelesning, KE D-223, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo
10:00
08:15
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Forelesning, KE E-264, Dimitrios Pavlou
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE A-101, Atle Øglend
18:00
16:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15.11 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs, Lab, KE D-258, Adugna Deressa Akessa
10:00
08:15
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi, MSK205 1-2018 HØST, Materialmekanikk, Forelesning, KE E-102, Vidar Folke Hansen
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked, Forelesning, KE E-101, Atle Øglend
14:00
12:15
u 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16.11 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
10:00
08:15
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass, Forelesning, KE E-102, Remi-Erempagamo Tariyemienyo Meindinyo, Runar Bøe
12:00
10:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Forelesning, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
12:00
10:15
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker, Forelesning, KE C-101, Arild Saasen, Mahmoud Khalifeh
14:00
12:15
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner, Gruppearbeid, KE E-264, Sudath Chaminda Siriwardane Siriwardane Arachchilage
14:00
12:15

u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 19.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 20.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22.11 
u 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23.11 

u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 26.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 27.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29.11 
u 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30.11 

u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 3.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 4.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6.12 
u 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7.12 

u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 10.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 11.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13.12 
u 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14.12 

u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 17.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 18.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20.12 
u 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21.12 

u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 24.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 25.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27.12 
u 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28.12 

u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 31.12 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 1.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3.1 
u 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4.1 

 
BYG200 1-2018 HØST, Stålkonstruksjoner
 
IND200 1-2018 HØST, Økonomi og marked
 
MSK200 1-2018 HØST, Materialteknologi
 
MSK250 1-2018 HØST, Elementmetoder, grunnkurs
 
PET200 1-2018 HØST, Produksjon av olje og gass
 
PET210 1-2018 HØST, Bore- og brønnvæsker
 
PET250 1-2018 HØST, Naturgassteknologi