Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ma  
Gå til neste dag

Tid    Søker Type prøve Instrument Rom/Sted Akkompagnatør Kommisjon Informasjon
u 10, 2019 
Mandag4.3 09:00 - 12:00 Teori og Gehør Ramsland-undervisningsrom Lars Rosvoll
10:00 - 10:15 Badalbayli, Maya Intervju Orgel BJ 1314 MØTEROM Jens Torolf Larsen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
10:00 - 10:20 Ottersen, Reidun Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
10:15 - 10:30 Radovanovic, Milkica Intervju Orgel BJ 1314 MØTEROM Jens Torolf Larsen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
10:20 - 10:40 Tengs-Pedersen, Beate Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
10:40 - 11:00 Thomassen, Therese D'Este Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
11:00 - 11:30 Badalbayli, Maya Øving Orgel
11:00 - 11:20 Langaas, Herborg Jess Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
11:20 - 11:40 Skagen, Julie Forbord Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
11:30 - 12:00 Radovanovic, Milkica Øving Orgel
St.Petri
11:40 - 12:00 Iversen, Emilie Rossing Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Lasse Gjestrud, Markus Birkemo Årsland, Olav Andreas Abildgaard Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
12:00 - 12:20 Badalbayli, Maya Hovedinstrument Orgel Ghislain Gourvennec(g), Harald Eikaas, Vidar Vikøren
St.Petri
12:00 - 12:30 Riis, Jens Øving Slagverk BJ LKS
12:15 - 12:30 Ottersen, Reidun Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
Rom 1304 i administrasjonen
12:20 - 12:40 Radovanovic, Milkica Hovedinstrument Orgel Ghislain Gourvennec(g), Harald Eikaas, Vidar Vikøren
St.Petri
12:30 - 12:45 Tengs-Pedersen, Beate Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
12:30 - 13:00 Tominaga, Akane Øving Slagverk BJ LKS
12:45 - 13:00 Thomassen, Therese D'Este Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
13:00 - 13:30 Grette, Karin Emilie Nesteby Øving Slagverk BJ LKS
13:00 - 13:20 Lillebø, Tara Tjemsland Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
13:00 - 13:15 Skagen, Julie Forbord Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
13:15 - 13:30 Iversen, Emilie Rossing Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
13:20 - 13:40 Egeland, Martine Midtun Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
13:30 - 14:00 Bjørkelo, Arild Øving Slagverk BJ LKS
13:40 - 14:00 Stav, Solfrid Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
14:00 - 14:15 Egeland, Martine Midtun Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
14:00 - 14:30 Halvorsen, Kishanth Benjamin Øving Slagverk BJ LKS
14:00 - 14:20 Veggeberg, Anna Gunhild Ingwardo Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
14:15 - 14:30 Stav, Solfrid Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
14:20 - 14:40 Kjenne, Julie Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
14:30 - 15:00 Evenstad, Jonas Øving Slagverk BJ LKS
14:30 - 14:45 Lillebø, Tara Tjemsland Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
14:40 - 15:00 Krohn-Hansen, Elisabeth Hovedinstrument Jazz-sang BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
15:00 - 15:30 Johansen, Øyvind Øving Slagverk BJ LKS
15:00 - 15:15 Kjenne, Julie Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
15:20 - 15:40 Notøy, Sigurd Kristoffer Hovedinstrument Jazz-bass, Jazz-gitar BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
15:25 - 15:40 Krohn-Hansen, Elisabeth Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
15:30 - 16:00 Iturry, Pablo Øving Slagverk BJ LKS
15:30 - 15:45 Kongshaug, Tuva Hovedinstrument Fløyte BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
15:30 - 15:45 Tusvik, Amund Haugen Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
15:40 - 16:00 Safiullin, Dmitriy Hovedinstrument Jazz-bass BJ 1201 UNDERVIS Kristian Enkerud Lien, Philip Östblom, Torstein Haakafoss Guttormsen Anita Kaasbøll, Stein Inge Brækhus, Tore Johansen
15:45 - 16:00 Gandore, Bianca Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
15:45 - 16:00 Notøy, Sigurd Kristoffer Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
15:45 - 16:00 Ojala, Aino Sofia Hovedinstrument Fløyte BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
15:50 - 16:05 Tusvik, Amund Haugen Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
16:00 - 16:15 Haukelidsæter, Jon August Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
16:00 - 16:15 Safiullin, Dmitriy Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen, Thomas Torstrup(g)
16:00 - 16:15 Tveter, Marie Hovedinstrument Fløyte BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
16:15 - 16:30 Kazikov, Jaroslav Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
16:30 - 16:45 Gjertsen, Henrik Nordtun Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
16:45 - 17:00 Kongshaug, Tuva Intervju BJ 1314 MØTEROM Merete Bru Frantzen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
16:45 - 17:00 Nikolaysen, Marlene Hovedinstrument Fiolin BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
17:00 - 17:15 Gandore, Bianca Intervju BJ 1314 MØTEROM Merete Bru Frantzen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
17:00 - 17:20 Riis, Jens Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
17:00 - 17:15 Skjerve, Linn Astrid Hovedinstrument Klarinett BJ 1207 UNDERVIS Milan Rabrenovic Håkon Vestly, Vidar Austvik
17:15 - 17:30 Ojala, Aino Sofia Intervju BJ 1314 MØTEROM Merete Bru Frantzen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
17:15 - 17:30 Røssland, Julie Hovedinstrument Klarinett BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
17:20 - 17:40 Grette, Karin Emilie Nesteby Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
17:30 - 17:45 Hansen, Helena Mæland Hovedinstrument Klarinett BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
17:30 - 17:45 Haukelidsæter, Jon August Intervju BJ 1314 MØTEROM Merete Bru Frantzen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
17:30 - 17:45 Sanchez-Nieves Plana, Lidia Hovedinstrument Bratsj BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
17:40 - 18:00 Bjørkelo, Arild Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
17:45 - 18:00 Kazikov, Jaroslav Intervju BJ 1314 MØTEROM Merete Bru Frantzen, Rønnaug Rummelhoff Bakke
17:45 - 18:00 Kvelland, Ida Amalie Hovedinstrument Bratsj BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
17:45 - 18:00 Schulte, Håkon Hovedinstrument Klarinett BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
18:00 - 18:20 Halvorsen, Kishanth Benjamin Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
18:00 - 18:15 Nordqvist, Miranda Hovedinstrument Bratsj BJ 1301 KONS/ENS Milan Rabrenovic Benedicte Kyllingstad, Ellen Maria Nisbeth
18:00 - 18:15 Skjæveland, Jonas Omland Hovedinstrument Klarinett BJ 1207 UNDERVIS Hans Petter Tangen Håkon Vestly, Vidar Austvik
18:00 - 18:15 Tveter, Marie Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
18:15 - 18:30 Kvelland, Ida Amalie Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen
18:15 - 18:30 Sanchez-Nieves Plana, Lidia Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
18:20 - 18:40 Evenstad, Jonas Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
18:30 - 18:45 Gjertsen, Henrik Nordtun Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
18:30 - 18:45 Schulte, Håkon Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen
18:45 - 19:00 Nikolaysen, Marlene Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
18:45 - 19:00 Nordqvist, Miranda Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen
19:00 - 19:15 Røssland, Julie Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
19:00 - 19:15 Skjæveland, Jonas Omland Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen
19:15 - 19:30 Grette, Karin Emilie Nesteby Intervju BJ 1304 KONTOR Merete Bru Frantzen
19:15 - 19:30 Hansen, Helena Mæland Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
19:20 - 19:40 Tominaga, Akane Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
19:30 - 19:45 Bjørkelo, Arild Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
19:40 - 20:00 Johansen, Øyvind Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
19:45 - 20:00 Evenstad, Jonas Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
20:00 - 20:20 Iturry, Pablo Hovedinstrument Slagverk BJ LKS Bastien Michel Georges Ricquebourg, Håkon Kartveit(g)
20:40 - 20:55 Tominaga, Akane Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
21:15 - 21:30 Johansen, Øyvind Intervju BJ 1314 MØTEROM Rønnaug Rummelhoff Bakke
 
Pågår