Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 22 | Tirsdag 28.05.2024 u 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:30 | Ragnhild Kristine Midtbø, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Daniel Opdal, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Marie Kvale Vikingstad, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:30 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Roxana Soliman, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:55 - 09:45 | Ragnhild Kristine Midtbø, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Marie Kvale Vikingstad, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Dansesal, Iselin Brogeland, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Dansesal, Margaux Racloz, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:00 | Petru Popa, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 10:45 | Roxana Soliman, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Margrethe Alvilde Antonsen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Marius Gabriel Block Laberg, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Kari Eide, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Vebjørn Lind, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Jazz årsstudium, Simen Kiil Halvorsen, Undervisning, Undervisningsrom-jazz | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 10:45 | Ragnhild Kristine Midtbø, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Jothika Sivapalan, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Sacha Holst Andersen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Margrethe Alvilde Antonsen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Marius Gabriel Block Laberg, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Vebjørn Lind, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Johanne Sofie Nordgård, Konsert- ensemblerom, Ronja Viktoria Kleven, Tobias Haldorsen | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Dansesal, Pernille Baade | ||||||||||||||||||||||||||||
11:10 - 12:00 | Ragnhild Kristine Midtbø, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:10 | Karoline Kringstad Myklebust, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Vebjørn Lind, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Konsert- ensemblerom, Kristian Aslak Båsland Carstensen, Lars Kvålo, Tobias Haldorsen | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Friederike Wildschütz, Møterom/undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
12:10 - 12:55 | Sacha Holst Andersen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Linda Camilla Eidem Molina, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:45 | Daniel Opdal, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:35 - 13:05 | Karoline Kringstad Myklebust, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Erlend Strand Rolfsen, Frederic Broadhurst, Jonas Tyslum Nes, Undervisningsrom-jazz, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Johanne Sofie Nordgård, Konsert- ensemblerom, Ronja Viktoria Kleven, Tobias Haldorsen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gary Alexander Muñoz, Konsert- ensemblerom, Leopoldo Lucio Maestro, Trym Andersen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:05 - 14:00 | Jothika Sivapalan, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | Frida Björnsdotter, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Karoline Kringstad Myklebust, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Daryna Lishchenko, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Eikenes-salen, Gary Alexander Muñoz, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Linda Camilla Eidem Molina, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 14:15 | Bjørn Einar Halvorsen, Bratsj, Davis Sliecans, Eksamen utøvende musikk, klassisk, Karoline Kringstad Myklebust, Konsert- ensemblerom, Kyrre Sassebo Haaland, Milan Rabrenovic, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Marius Gabriel Block Laberg, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Daryna Lishchenko, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Sorip Kim, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Konsert- ensemblerom, Ragnhild Kristine Midtbø, Ronja Viktoria Kleven, Tobias Haldorsen | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Ensemblerom, Ghislain Marie Gourvennec | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Edvin Larsson Scott, Frida Björnsdotter, Simen Rommen, Undervisningsrom-jazz, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Ensemblerom/jazz, Erlend Strand Rolfsen, Ole Martin Rosvold Haugen, Simon Andreas Fredheim Folkvord | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | Gary Alexander Muñoz, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 14:45 | Bjørn Einar Halvorsen, Eikenes-salen, Eksamen utøvende musikk, klassisk, Fernando Cruz Robledillo, Gary Alexander Muñoz, Kyrre Sassebo Haaland, Obo, Tarjei Nygård, Vidar Austvik, Yurie Aramaki | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 15:30 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Marius Gabriel Block Laberg, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Sorip Kim, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:15 | Astrid Patricia Riise Lucas, Dansesal | ||||||||||||||||||||||||||||
15:20 - 16:20 | Sacha Holst Andersen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:20 - 16:20 | Jothika Sivapalan, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:15 | Bjørn Einar Halvorsen, Bratsj, Daryna Lishchenko, Davis Sliecans, Eikenes-salen, Eksamen utøvende musikk, klassisk, Elisabeth Skaar Sijpkens, Kyrre Sassebo Haaland, Milan Rabrenovic, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:30 | Dansesal, Margaux Racloz, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Sorip Kim, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Ensemblerom/jazz, Erlend Strand Rolfsen, Ole Martin Rosvold Haugen, Simon Andreas Fredheim Folkvord | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Martinius Mentzen, Nikolai Heggvik Berge, Undervisningsrom-jazz, Vebjørn Lind | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
16:20 - 17:20 | Martinius Kristensen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:30 | Hedda Regine Holstad Dyrnes, Karoline Kringstad Myklebust, Konsert- ensemblerom, Solveig Amaryllis Lindroos, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45 - 17:30 | Sacha Holst Andersen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
17:20 - 18:20 | Martinius Kristensen, Øving, Øvingsrom | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 23:00 | Ensemblerom, Ensemblerom, Ensemblerom-jazz, Frivillig musikkliv i Stavanger, Konsert- ensemblerom | ||||||||||||||||||||||||||||
18:15 - 18:30 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
18:30 - 20:00 | Hedda Regine Holstad Dyrnes, Karoline Kringstad Myklebust, Konsert- ensemblerom, Solveig Amaryllis Lindroos, Øving | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Erlend Strand Rolfsen, Lasse Gjestrud, Magnus Schjølset Solberg, Undervisningsrom-jazz | ||||||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:00 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging | ||||||||||||||||||||||||||||
20:45 - 23:00 | Eikenes-salen, Rigging/Nedrigging |
Endret den siste timen.