Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
workshop voorbereiding op de arbeidsmarkt
C003154A, Bachelorproef, C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003382A, Bachelorproject, C003573A, Bachelorproject, C003784A, Software Engineering Lab 2, C003993A, Multidisciplinary Bachelor Project, C004005A, Bachelor Project, C004228A, Bachelorproject, C004253A, Bachelorproject
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Laurien Desimpelaere, Pascal Van Der Voort, Siel Wellens
19:30
18:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Katrien Strubbe
21:00
18:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
17:15
13:45

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
12:15
08:45
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
20:30
17:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
17:15
13:45
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
12:15
08:45
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
20:30
17:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
12:15
08:45
C003783A, Logisch programmeren
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
20:30
17:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
C003789A, Computationele biologie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
C003783A, Logisch programmeren
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Christophe Scholliers
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
C003789A, Computationele biologie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practicum
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Andy Van Maele
17:15
13:45

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5 
C003784A, Software Engineering Lab 2
groepswerk
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
18:00
13:00