By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 12/2 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 13/2 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 14/2 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 15/2 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 16/2 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 19/2 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 20/2 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 21/2 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 22/2 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 23/2 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 26/2 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 27/2 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 28/2 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 29/2 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 1/3 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30

w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 4/3 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 5/3 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
C003154A, Bachelorproef, C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003382A, Bachelorproject, C003573A, Bachelorproject, C003784A, Software Engineering Lab 2, C003993A, Multidisciplinary Bachelor Project, C004005A, Bachelor Project, C004228A, Bachelorproject, C004253A, Bachelorproject
lecture
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Laurien Desimpelaere, Pascal Van Der Voort, Siel Wellens
19:30
18:00
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 6/3 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 7/3 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 8/3 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30

w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 11/3 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 12/3 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 13/3 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 14/3 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 15/3 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00

w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 18/3 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 19/3 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 20/3 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
lecture
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Katrien Strubbe
21:00
18:00
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 21/3 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 22/3 

w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 25/3 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 26/3 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 27/3 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 28/3 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 29/3 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00

w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 1/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 2/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 3/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 4/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 5/4 

w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 8/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 9/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 10/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 11/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 12/4 

w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 15/4 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 16/4 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 17/4 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre, Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 18/4 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 19/4 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:30
13:00

w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 22/4 
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
12:15
08:30
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 23/4 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver
20:30
17:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 24/4 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre, Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 25/4 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 26/4 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:15
13:45

w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 29/4 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 30/4 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/5 
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/5 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/5 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:15
13:45
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/5 
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
12:15
08:30
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/5 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver
20:30
17:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/5 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre, Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
lecture
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/5 
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/5 

w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/5 
C003783A, Logisch programmeren
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Christophe Scholliers
17:30
14:30
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/5 
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
13:00
10:00
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
lecture
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Leo Storme
17:30
14:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver
20:30
17:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/5 
C003789A, Computationele biologie
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
11:30
08:30
E019400B, Information Security
practical
PC practicumzaal 0.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
12:15
08:45
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre, Practicumzaal 2.6, iGent, Campus Ardoyen
Bjorn De Sutter
17:30
14:30
E019400B, Information Security
lecture
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Deschrijver, Eric Laermans
17:30
16:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/5 
C003783A, Logisch programmeren
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003806A, Inleiding tot de elektrotechniek
lecture
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Bjorn De Sutter
13:00
11:30
C004093A, Vakkennis wiskunde GR01
lecture
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Koen Thas
14:30
13:00
C003785A, Automaten, berekenbaarheid en complexiteit
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/5 
C003789A, Computationele biologie
seminar
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
11:30
08:30
C003784A, Software Engineering Lab 2
group work
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Bart Mesuere
17:45
14:30

w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/5