Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 25/9 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 26/9 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 27/9 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
introductie
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen, H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
enkel voor Bachelor-minor onderwijs en voorbereidingsprogramma
18:30
18:00
Introductiesessie stages & vakdidactiek WETENSCHAPPEN
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002218A, Vakdidactiek bio-engineering, H002219A, Vakdidactiek chemie, H002220A, Vakdidactiek biologie, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002222J, Vakdidactiek aardrijkskunde, H002223A, Vakdidactiek architectuur, H002224A, Vakdidactiek fysica, H002224C, Vakdidactiek fysica, H002225A, Vakdidactiek informatica, H002226A, Vakdidactiek wiskunde I, H002227J, Vakdidactiek wiskunde II, H002299A, Stage A: STEM, H002300A, Stage A: bio-engineering, H002301A, Stage A: engineering en technologie, H002312A, Stage B: chemie, H002315A, Stage B: biologie, H002316A, Stage B: fysica, H002317A, Stage B: aardrijkskunde, H002318A, Stage B: informatica, H002319A, Stage B: wiskunde, H002321A, Stage B: architectuur, H002330A, Stage C: chemie, H002331A, Stage C: biologie, H002334A, Stage C: bio-engineering, H002335A, Stage C: fysica, H002336A, Stage C: wiskunde, H002339A, Stage C: aardrijkskunde, H002340A, Stage C: informatica, H002341A, Stage C: architectuur, H002376A, Stage B: bio-engineering, H002428J, Stage C: engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Anthony Parmentier, Dirk Reheul, Dominique Adriaens, Florine Verstrynge, Francis wyffels, Hendrik Van Maldeghem, Jan Vanwetteren, Kathy Messens, Katrien Strubbe, Kris Coolsaet, Leen Brouns, Liesbet Coens, Maarten Van Den Driessche, Mieke Uyttendaele, Nico Van de Weghe, Philippe Smet, Sabine Bosteels, Stefaan Cottenier
voor verkorte eduma en tweejarige eduma.
NIET voor wie deze stage opneemt vanuit cluster economie, LO of gezondheidswet.
19:30
18:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 28/9 
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 29/9 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 2/10 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 3/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 4/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR05, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR04, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR06, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie GR01
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 5/10 
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 6/10 
E034140A, Parallel Computer Systems
werkcollege
Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.1, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.2, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 9/10 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 10/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 11/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA
17:15
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 12/10 
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 13/10 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 16/10 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant, KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 17/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 18/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA; voor bachelors enkel Oriëntatiestage
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 19/10 
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 20/10 
E034140A, Parallel Computer Systems
werkcollege
Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.1, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.2, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 23/10 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant, Lokaal B.2.007, Howest, campus Brugge Station
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 24/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 25/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 26/10 
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 27/10 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 30/10 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 31/10 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 6/11 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 7/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 8/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 9/11 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 10/11 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 13/11 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 14/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 15/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
peer teaching
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
17:15
14:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
peer teaching
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Katrien Strubbe
ENKEL CHEMIE
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 16/11 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 17/11 
E034140A, Parallel Computer Systems
werkcollege
Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.1, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.2, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 20/11 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 21/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 22/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 23/11 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 24/11 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 27/11 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 28/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 29/11 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA; voor bachelors enkel Oriëntatiestage
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 30/11 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 1/12 
E034140A, Parallel Computer Systems
werkcollege
Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.1, iGent, Campus Ardoyen, Practicumzaal 2.2, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 4/12 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
workshops onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 5/12 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 6/12 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 7/12 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 8/12 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 11/12 
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
10:00
08:30
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
13:00
10:00
C003786A, Modelleren en simuleren
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Marnix Van Daele
13:00
10:00
C003756A, Artificiële intelligentie
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Yvan Saeys
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 12/12 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
10:00
08:30
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
10:00
C003787A, Inleiding tot de telecommunicatie
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Lieven Eeckhout
16:00
13:00
C003786A, Modelleren en simuleren
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 13/12 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S9, Campus Sterre
Gunnar Brinkmann
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
13:00
11:30
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 14/12 
E019010A, Besturingssystemen
practicum
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Bart Coppens, Koen De Bosschere
11:30
08:30
C003756A, Artificiële intelligentie
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
16:00
13:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 15/12 
E034140A, Parallel Computer Systems
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Lieven Eeckhout
11:30
08:30
C003788A, Wiskundige modellering in de ingenieurswetenschappen
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S8, Campus Sterre
Karel Van Acoleyen
11:30
08:30
E019010A, Besturingssystemen
hoorcollege
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Bart Coppens, Koen De Bosschere
16:00
13:00

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 18/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 19/12 
C003782A, Algoritmen en datastructuren 3
hoorcollege
17:30
13:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 22/12