Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002178A, Scriptingtalen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002178A, Scriptingtalen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002178A, Scriptingtalen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002178A, Scriptingtalen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003774A, Calculus
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
C002178A, Scriptingtalen
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR02
werkcollege
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1 GR01
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
13:00
10:00
C002178A, Scriptingtalen GR02, C002178A, Scriptingtalen GR01
werkcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
11:30
08:30
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
13:00
11:30
C003772A, Objectgericht programmeren GR01, C003772A, Objectgericht programmeren GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kris Coolsaet
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
C003772A, Objectgericht programmeren
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
10:00
08:30
C003773A, Algoritmen en datastructuren 1
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Veerle Fack
13:00
10:00
C001094A, Lineaire algebra en meetkunde
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Tom De Medts
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
C003774A, Calculus
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
13:00
10:00

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5