Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
enkel voor bachelor biochemie en -technologie
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2 
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2 
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
13:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
16:00

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3 
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
C003154A, Bachelorproef, C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003382A, Bachelorproject, C003573A, Bachelorproject, C003715A, Computationele biologie, C003789A, Computationele biologie, C003993A, Multidisciplinary Bachelor Project, C004005A, Bachelor Project, C004228A, Bachelorproject, C004253A, Bachelorproject
bachelorproef
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Pascal Van Der Voort
19:30
18:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3 
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003378A, Gentechnologie II
demonstratie
Geert De Jaeger
demonstratie - triolezing
FSVM 1 - Zwijnaarde - seminariezaal
18:30
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
werkcollege: geleide oefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Esther Hoste
18:00
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3 

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
infosessie
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Hilde Nelissen
17:00
14:30
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
ENKEL CHEMIE - in 2 groepen
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 3.3, Gebouw S1, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, Gebouw S1, Campus Sterre
Ilse Mariën, Katrien Strubbe
21:00
18:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Esther Hoste
feedbackles
16:00
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Hilde Nelissen
17:00
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
werkcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Tom Beeckman
17:30
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3 
C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Esther Hoste
examen
13:00
08:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4 
C001479A, Introductie in de bio-informatica, C003713A, Introduction to Bioinformatics, C004092A, Bioinformatics I
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.1 Grace Hopper, Gebouw S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5 
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5 
C003378A, Gentechnologie II
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
presentaties
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5 
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C004395A, Professional Literature
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
C003382A, Bachelorproject
bachelorproef
Anne Willems
presentaties
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5 
C003762A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
C003377A, Moleculaire biologie van planten
hoorcollege
Auditorium 9, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5 
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5 

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5