Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
Inleidingsles
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:00
14:30
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
17:30
14:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003943A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
inleidingsles
16:00
13:00
C003943A, Chemische structuren
practicum
Practicumzaal 3.3, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
week 1: inleidingsles
17:30
13:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
practicum
Practicumzaal 2.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
19:00
14:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Hans Vanhoe
inleidingsles bc-bt
17:30
14:30
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Koen Thas
18:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003943A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
16:00
13:00
C003943A, Chemische structuren
practicum
Practicumzaal 3.3, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
17:30
13:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
practicum
Practicumzaal 2.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
19:00
14:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003943A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
info practica
16:00
13:00
C003943A, Chemische structuren
practicum
Practicumzaal 3.3, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
17:30
13:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
practicum
Practicumzaal 2.1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
19:00
14:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C004091A, Algemene chemie
practicum
Practicumzaal 0.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003943A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
info practica
16:00
13:00
C003943A, Chemische structuren
practicum
Practicumzaal 3.3, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
17:30
13:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Bruno Linclau
13:00
10:00
practicum algemene chemie in S3 3.1
C004091A, Algemene chemie
practicum
Tom Van Helden
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
17:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003943A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
proefexamen
16:00
13:00
C003943A, Chemische structuren
practicum
Practicumzaal 3.3, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau, Zeger Hens
17:30
13:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
bcbt
17:30
14:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
bcbt
17:30
14:30

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
Proefexamen fysica I
C000057A, Fysica I
zelfstandig werk
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Sandra Vangestel
20:30
18:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11 

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:00
14:30
Feedbacksessie proefexamen
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
zelfstandig werk
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Sandra Vangestel
20:30
18:15
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:30
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
bcbt
17:15
14:30
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Richie Ackaert
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Richie Ackaert
Biologie
19:00
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S8, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 3.3, Gebouw S1, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C004091A, Algemene chemie
practicum
Practicumzaal 3.1, Gebouw S3, Campus Sterre
Tom Van Helden
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Richie Ackaert
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:30
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S8, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
bcbt
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Richie Ackaert
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:00
14:30
proefexamen
C004091A, Algemene chemie GR03
proefexamen
19:30
18:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 8, Gebouw L10, Campus Ledeganck
19:00
13:00
C000057A, Fysica I GR02
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.3, Gebouw L11, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.4, Gebouw L11, Campus Ledeganck
19:00
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S8, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C004091A, Algemene chemie
practicum
Practicumzaal 0.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Richie Ackaert
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
18:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren, C003964A, Chemische structuren
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Bruno Linclau, Patrick Bultinck, Zeger Hens
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
Biologie & Biochemie biotechnologie
18:00
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12 
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003945A, Algemene celbiologie
hoorcollege
Auditorium 5, Gebouw L11, Campus Ledeganck
Geert Berx
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
16:30
14:00
C003481A, Biodiversiteit van planten s.L. (sensu Linnaeo)
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 3, Gebouw L11, Campus Ledeganck
18:30
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003943A, Chemische structuren
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, Gebouw S8, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, Gebouw S4, Campus Sterre
Bruno Linclau
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
17:30
14:30
C004091A, Algemene chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Tom Van Helden
bcbt
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12 
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Richie Ackaert
13:00
10:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12