Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Tilde Geerardyn
14:30
13:30
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Tilde Geerardyn
14:30
13:30
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
18:00
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Tilde Geerardyn
14:30
13:30
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Tilde Geerardyn
14:30
13:30
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.2, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
10:00
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Lokaal 0.4, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
A001736A, Russische taalverwerving, A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko, Raissa De Keyser
11:30
10:00
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
13:00
11:30
A001800A, Inleiding tot de voornaamste moderne literaturen
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Bart Keunen
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.14, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
11:30
10:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
A002197A, Geschiedenis van Zuidoost-Europa
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Pieter Troch
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
A000186A, Overzicht van de historische kritiek
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Caroline Van Sumere, Jan Dumolyn, Pieter De Coene
11:30
08:30
A005033A, Russisch I
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 6.60, Blandijn, Campus Boekentoren
Elena Shkrybtiyenko
16:00
13:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
A005155A, Geschiedenis van Rusland
hoorcollege
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Ben Dhooge
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12