By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 25/9 
internship+workshop see Ufora
C003327A, Ecosystem Management and Services
work placement
Sander Jacobs
*3 week internship from July-September : information on Ufora
*Workshop external speaker : idem
08:30
08:00
Op afspraak met de lesgever
C002775A, Molecular Plant Physiology
lecture
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
09:00
08:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 26/9 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
17:30
16:00
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 27/9 
Intro + scientific storytelling
C003334A, Scientific Communication
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 28/9 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 29/9 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 30/9 

w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 2/10 
practical "salon du champignon" vast te leggen met lesgevers voor concrete data
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
practica + excursie + 2 hoorcolleges
08:30
08:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
infomoment
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
C004102A, Praktische vaardigheden in academisch biologisch onderwijs
lecture
Practicumzaal 7.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
David Vander Haeghen, Dominique Adriaens
19:00
18:00
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 3/10 
Intro to practicals
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 4/10 
public outreach
C003334A, Scientific Communication
lecture
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 5/10 
I002606A, Environmental Risk Assessment
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
practicum in groepen
16:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
introductory course
C004008A, Laboratory Animal Science, C004385A, Laboratory Animal Science
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe, Katleen Hermans
19:00
17:30
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 6/10 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 7/10 

w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 9/10 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 10/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
seminar
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 11/10 
Introduction
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
pitch yourself
C003334A, Scientific Communication
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
11:30
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
13:00
11:30
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 12/10 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 13/10 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.0.002C, Gebouw C, Campus Kortrijk, KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.0.002C, Gebouw C, Campus Kortrijk, KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
17:00
12:45
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 14/10 

w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 16/10 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Kenny Bogaert
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
C004102A, Praktische vaardigheden in academisch biologisch onderwijs
lecture
Practicumzaal 7.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
David Vander Haeghen, Dominique Adriaens
19:00
18:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 17/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
seminar
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 18/10 
CV writing
C003334A, Scientific Communication
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
11:30
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
13:00
11:30
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 19/10 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 20/10 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Jan Detand, Lore Brosens
Grote vergaderzaal - Technologiepark 70A, 9052 Zwijnaarde (Gent). Meer informatie op Ufora
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
Samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science

Optional class for IMBRSea students
17:30
14:30
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 21/10 

w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 23/10 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
14:30
13:00
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 24/10 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 25/10 
interviewing skills
C003334A, Scientific Communication
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
11:30
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters, Tom De Moor
13:00
11:30
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 26/10 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 27/10 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
Samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science

Optional class for IMBRSea students
17:30
14:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 28/10 

w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 30/10 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 31/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
10:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 4/11 

w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/11 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/11 
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Vergaderzaal F0.1 Artemia, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
C004385A, Laboratory Animal Science
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe
17:30
14:30
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/11 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/11 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
17:30
14:30
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 11/11 

w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/11 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C004274A, Evolutionary Morphology
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/11 
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/11 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 18/11 

w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/11 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
student presentations
C004274A, Evolutionary Morphology
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens, Kenny Bogaert, Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002701A, Clean Technology: Theory and Concepts, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
task feedback in groups
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
I002700A, Clean Technology, I002701A, Clean Technology: Theory and Concepts, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
task feedback in groups
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/11 
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Lara Macheriotou
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/11 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 25/11 

w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/11 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
student presentations
C004274A, Evolutionary Morphology
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens, Kenny Bogaert, Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/11 
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
C004385A, Laboratory Animal Science
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe
17:30
14:30
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Anna-Maria Vafeiadou
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 1/12 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 2/12 
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken, Danny Haelewaters
18:00
08:00

w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 4/12 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
student presentations
C004274A, Evolutionary Morphology
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens, Kenny Bogaert, Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 5/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics GR01
seminar
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Carl Vangestel
17:30
14:30
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 6/12 
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 7/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 8/12 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 9/12 

w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 11/12 
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
10:00
08:30
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Van Colen
14:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
student presentations
C004274A, Evolutionary Morphology
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens, Kenny Bogaert, Lars Chatrou
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 12/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ann Vanreusel, Carl Van Colen
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 13/12 
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Van Colen
17:00
08:30
panel discussion
C003334A, Scientific Communication
peer teaching
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
13:00
10:00
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
event "biologen op de arbeidsmarkt"
C003334A, Scientific Communication
lecture
Foyer 0.2 - Peristilium, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
20:00
18:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 14/12 
presentations
C003874A, Marine Ecology
seminar
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ann Vanreusel, Carl Van Colen
17:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
lesschema zie ufora
C003313A, Biodiversity Patterns in Space and Time GR01
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:30
13:00
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
medelesgever An Cliquet
17:30
14:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 15/12 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
Bekijk zeker Ufora ivm presentatielocatie
11:45
09:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003345A, Advanced Biostatistics, C003872A, Quantitative Methods in Marine Science
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Vangestel
samen met IMBRSea studenten C003872 Quant.methods in marine science
17:30
14:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 16/12 

w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 18/12 
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
group work
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
presentations - each group 1,5h
18:00
09:00
INHAALLES
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
inhaalles
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Marleen De Troch
17:00
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 19/12 
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
group work
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
presentations - each group 1,5h
18:00
09:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 20/12 
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 21/12 
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
inhaalles van 16/11
16:00
13:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 22/12 
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 23/12