By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 25/9 
C004101A, Bio-inspired Project
seminar
make an appointment with the lecturer
08:30
08:00
Op afspraak met de lesgever
C002775A, Molecular Plant Physiology
lecture
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
09:00
08:00
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 26/9 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
11:30
08:30
excursie zie Ufora wk1 of later
C003331A, Functional Abiotic Interactions
excursion
Bart Braeckman, Dominique Van Der Straeten
12:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
excursie
C003329A, Physiological Regulation in Plants
practical
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
excursie wijngaard Sint-Pietersabdij Gent
18:00
14:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.3, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
17:30
14:30
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
17:30
16:00
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 27/9 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
17:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 28/9 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
17:30
13:00
introductory course C003312 Int.research proj.biodiversity
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
14:30
13:30
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 29/9 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
independent work
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 30/9 

w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 2/10 
practical "salon du champignon" vast te leggen met lesgevers voor concrete data
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
practica + excursie + 2 hoorcolleges
08:30
08:00
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
infomoment
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
C004102A, Praktische vaardigheden in academisch biologisch onderwijs
lecture
Practicumzaal 7.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
David Vander Haeghen, Dominique Adriaens
19:00
18:00
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 3/10 
Intro to practicals
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 4/10 
Flipped classroom
C003316A, Microevolution and Speciation
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
Flipped classroom
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
13:00
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
17:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 5/10 
I002606A, Environmental Risk Assessment
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
practicum in groepen
16:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
17:30
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
introductory course
C004008A, Laboratory Animal Science, C004385A, Laboratory Animal Science
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe, Katleen Hermans
19:00
17:30
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 6/10 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
independent work
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 7/10 

w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 9/10 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 10/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
seminar
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
16:00
13:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 11/10 
Introduction
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
Flipped classroom
C003316A, Microevolution and Speciation
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
Flipped classroom
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
13:00
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
17:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 12/10 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
17:30
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 13/10 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.0.002C, Gebouw C, Campus Kortrijk, KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
independent work
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.0.002C, Gebouw C, Campus Kortrijk, KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
17:00
12:45
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 14/10 

w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 16/10 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
C004102A, Praktische vaardigheden in academisch biologisch onderwijs
lecture
Practicumzaal 7.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
David Vander Haeghen, Dominique Adriaens
19:00
18:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 17/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
seminar
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
16:00
13:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 18/10 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
16:00
13:00
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
17:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 19/10 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
17:30
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 20/10 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Jan Detand, Lore Brosens
Grote vergaderzaal - Technologiepark 70A, 9052 Zwijnaarde (Gent). Meer informatie op Ufora
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
independent work
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 21/10 

w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 23/10 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
14:30
13:00
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 24/10 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Thijs Vandenbroucke
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 25/10 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
16:00
13:00
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
17:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 26/10 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
17:30
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 27/10 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 28/10 

w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 30/10 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 31/10 
I002777A, Human Nutrition
seminar
John Van Camp
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
10:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
17:30
14:30
C003940A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen: fysica en sterrenkunde, C004009A, Geschiedenis en filosofie van de wetenschappen, E075060A, Filosofie en wetenschap
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Braeckman, Maarten Van Dyck
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/11 
w44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 4/11 

w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/11 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Ann Vanreusel
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
17:30
14:30
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/11 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Vergaderzaal F0.1 Artemia, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
inhaallessen
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
16:00
14:30
C004385A, Laboratory Animal Science
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe
17:30
14:30
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/11 
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics, I001944A, Bio-ethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/11 
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal 0.1, Bosbouw, Campus Gontrode
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 11/11 

w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/11 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
17:30
14:30
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
19:00
16:00
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/11 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
inhaallessen
C003321A, Spatial Ecology GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
16:00
14:30
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/11 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 18/11 

w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/11 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Carl Van Colen
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002701A, Clean Technology: Theory and Concepts, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
task feedback in groups
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002701A, Clean Technology: Theory and Concepts, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
task feedback in groups
19:00
16:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/11 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Lara Macheriotou
10:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003095A, Plant Environment Interactions, C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C002865A, Bioethics, C002865B, Bioethics
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Farah Focquaert
17:30
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/11 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
11:30
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 25/11 

w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/11 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology
lecture
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
practical "salon du champignon"
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
independent work
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken
20:00
16:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:00
14:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/11 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
C004385A, Laboratory Animal Science
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Charlotte Scott, Diederik Strubbe
17:30
14:30
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/11 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Anna-Maria Vafeiadou
10:00
08:30
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003095A, Plant Environment Interactions, C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 1/12 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Jan Detand, Lore Brosens
Jozef Kluyskensstraat 31, 9000 Gent - The Foundry
11:45
09:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
11:30
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
I002457A, Vegetatiekunde
independent work
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
lokaal beschikbaar voor zelfstudie studenten vegetatiekunde
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 2/12 
C002777A, Mycologie: Basidiomyceten
lecture
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Annemieke Verbeken, Danny Haelewaters
18:00
08:00

w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 4/12 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 5/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
excursie
C003310A, Taxonomy and Systematics
excursion
Koen Sabbe
excursie waarschijnlijk in week 11, zie Ufora
17:30
13:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants GR01
practical
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
18:00
14:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 6/12 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
13:30
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
C003329A, Physiological Regulation in Plants GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
17:30
14:30
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 7/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003095A, Plant Environment Interactions, C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 8/12 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
11:45
09:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
11:30
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 9/12 

w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 11/12 
C003321A, Spatial Ecology
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte
11:30
08:30
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Van Colen
14:30
08:30
I002692A, Bos- en natuurbeleid
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Myriam Dumortier
12:30
09:00
C003314A, Paleobiology GR01
practical
Leslokaal 1.4, S8, Campus Sterre
Stephen Louwye
13:00
10:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants
lecture
Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080B, Programmeren GR02, C003080C, Programming GR01
seminar
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 12/12 
C003874A, Marine Ecology
lecture
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Francesca Pasotti
10:00
08:30
I002777A, Human Nutrition
seminar
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
lesschema zie Ufora
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
13:00
10:00
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ann Vanreusel, Carl Van Colen
13:00
10:00
C003306A, Advanced Cell Biology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert van Loo
13:00
11:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Erik Paredis, Thomas Block
13:00
11:30
C004083A, History and Philosophy of Biology
lecture
Leslokaal 3.1, S1, Campus Sterre
Johan Braeckman
16:00
13:00
C003323A, Ecosystem Functioning
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe, Tom Moens
16:00
13:00
I002777A, Human Nutrition
lecture
John Van Camp
16:00
13:00
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
16:00
13:00
C003310A, Taxonomy and Systematics
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Koen Sabbe
17:00
14:00
C003329A, Physiological Regulation in Plants GR01
practical
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
18:00
14:00
I002691A, Natuurbehoud
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Lander Baeten
20:00
17:00
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 13/12 
C003316A, Microevolution and Speciation
lecture
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Frederik Hendrickx
11:30
08:30
labwork+data-analysis fieldwork
C003874A, Marine Ecology
seminar
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Carl Van Colen
17:00
08:30
C003307A, Functional Diversity of Prokaryotes
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Peter Vandamme
13:00
10:00
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
16:00
13:00
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Leslokaal F0.1, Blok F, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
seminar
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Jana Verdoodt
18:00
13:30
C003329A, Physiological Regulation in Plants GR01
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten, Thomas Depaepe
17:30
14:30
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 14/12 
C003316A, Microevolution and Speciation GR01
seminar
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
11:30
08:30
presentations
C003874A, Marine Ecology
seminar
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ann Vanreusel, Carl Van Colen
17:00
08:30
C003531A, Geografische informatiesystemen (GIS), E084760A, Geografische informatiesystemen (partim)
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Nico Van de Weghe
11:30
09:00
C004103A, Introduction to Biomimicry
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Matthew Shawkey
11:30
10:00
C003095A, Plant Environment Interactions, C003331A, Functional Abiotic Interactions
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
13:00
10:00
A000025A, Marketing, D000013A, Marketing, F000768A, Marketing management
seminar
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Maggie Geuens
13:00
10:00
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
16:00
13:00
C003311A, Phylogenetics
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
16:00
14:30
C003311A, Phylogenetics
seminar
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
17:30
16:00
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 15/12 
C003322A, Ecosystem Dynamics
lecture
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
11:30
08:30
E078061A, Introduction to Environmental Risk Assessment, I002606A, Environmental Risk Assessment
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
11:30
08:30
I002457A, Vegetatiekunde
lecture
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Lander Baeten
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.C.2.103, Gebouw C, Campus Kortrijk
Jan Detand, Lore Brosens
Bekijk zeker Ufora ivm presentatielocatie
11:45
09:00
C003331A, Functional Abiotic Interactions
peer teaching
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Van Der Straeten
11:30
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR02
seminar
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
E076450A, Leer ondernemen
lecture
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jacob Vermeire, Yannick Dillen
13:00
11:30
C003080C, Programming
lecture
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
16:00
13:00
E065460A, Rational Use of Materials, E745027A, Sustainable Engineering Techniques
lecture
Auditorium A - Metallurgie, Metallurgie, Campus Ardoyen
Tom Depover
17:30
13:00
C003322A, Ecosystem Dynamics GR01
seminar
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Elie Verleyen, Wim Vyverman
17:30
16:00
w50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 16/12 

w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 18/12 
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
group work
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
presentations - each group 1,5h
18:00
09:00
INHAALLES
C004411A, Writing Academic Papers
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Danny Haelewaters
14:30
13:00
inhaalles
C004046A, Marine Food Web Ecology GR01, C004081A, Biodiversity of Aquatic Food Webs: from Algae to Marine Mammals GR01
lecture
Marleen De Troch
17:00
14:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080A, Programmeren GR03, C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080A, Programmeren GR05, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003080C, Programming GR02
seminar
Auditorium A0, S9, Campus Sterre, Auditorium A1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre, PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
17:30
14:30
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
seminar
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Kim Moens, Mieke Uyttendaele, Tineke De Vriendt
17:30
14:30
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 19/12 
I002700A, Clean Technology, I002702A, Clean Technology: Assessment Methods
group work
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Erasmo Cadena Martinez, Pieter Nachtergaele, Sophie Huysveld
presentations - each group 1,5h
18:00
09:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080A, Programmeren GR03, C003080A, Programmeren GR02, C003080A, Programmeren GR04, C003080A, Programmeren GR05, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003080C, Programming GR02
seminar
Auditorium A0, S9, Campus Sterre, Auditorium A1, S9, Campus Sterre, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, Lokaal 0.1, Home Kantienberg, Kantienberg, PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
13:00
10:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 20/12 
I002789A, Microbial Ecology and Environmental Sanitation
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Tom Defoirdt
17:30
13:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 21/12 
I002606A, Environmental Risk Assessment
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Colin Janssen, Jana Asselman, Karel De Schamphelaere, Violaine Verougstraete
inhaalles van 16/11
16:00
13:00
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 22/12 
w51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Saturday 23/12