Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 1/10 

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10 
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle, Jelle Hustinx
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.2.501, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 8/10 

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10 
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle, Jelle Hustinx
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 15/10 
I610018A, Wiskunde I
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle, Jan Baetens
evaluatie
14:00
08:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.2.501, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 22/10 

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
18:00
15:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 29/10 

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.2.501, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher, Kurt Stockman, Ria Callens, Wesley Cottegnie
Tussentijdse test
20:00
18:15
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 5/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11 
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
inhaalles
18:00
15:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
14:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
17:00
14:45
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11 
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 12/11 

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
I610018A, Wiskunde I
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle, Jan Baetens
Tussentijdse test
19:00
17:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11 
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle, Jelle Hustinx
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 19/11 

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11 
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 26/11 

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
15:45
13:45
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 3/12 

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12 
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
An Schelfaut, Elien Van de Walle
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
17:00
15:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen GR01
practicum
KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
12:45
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 10/12 

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12 
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
10:30
09:00
E610014A, Elektriciteit GR03
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:30
10:30
I610008A, Algemene chemie
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR02
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
14:45
12:45
I610003A, Biologie van de micro-organismen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
15:45
12:45
E610014A, Elektriciteit GR01
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Isabel Sweertvaegher
17:15
15:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR03
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12 
I610008A, Algemene chemie GR01
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
10:30
08:30
E610014A, Elektriciteit GR06, E610014A, Elektriciteit GR08
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ria Callens
15:00
13:15
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12 
E610013A, Mechanica
hoorcollege: plenaire oefeningen
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
09:30
08:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
10:30
09:30
E610013A, Mechanica
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte, Ria Callens
11:45
10:45
E610014A, Elektriciteit GR04
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.102, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
14:45
12:45
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12 
I610008A, Algemene chemie GR05
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
10:45
08:30
E610014A, Elektriciteit
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Kurt Stockman
11:45
08:30
I610008A, Algemene chemie GR04
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Tessa Tuytschaever
12:45
10:45
I610008A, Algemene chemie GR02
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
15:45
13:45
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 17/12 

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12 
I610018A, Wiskunde I
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Baetens
12:45
10:45
I610018A, Wiskunde I
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jelle Hustinx
15:45
13:45
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12 
E610019A, Materialen
hoorcollege
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Geert De Clercq
19:00
16:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Zaterdag 24/12