By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 26/9 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 27/9 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 28/9 
introductie vakdidactiek maatschappijwet.
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen, H002288J, Vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Anke Ingels, Ellen Haerens, Joke Bekaert, Tony Valcke
10:00
08:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
introductiesessie
H002172A, Oriëntatiestage maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Tony Valcke
11:00
10:15
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
infosessie vakdidactiek ENKEL voor LIO's
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen, H002288J, Vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Ellen Haerens, Tony Valcke
16:00
14:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 29/9 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen, H002288J, Vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Anke Ingels, Ellen Haerens, Gaëtane Snoeck, Joke Bekaert, Jurgen Sanctobin, Tony Valcke
15:00
13:30
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 30/9 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w39 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 1/10 

w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 3/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 4/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 5/10 
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Ellen Haerens, Gaëtane Snoeck
11:00
08:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 6/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 7/10 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w40 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 8/10 

w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 10/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 11/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 12/10 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Ellen Haerens, Gaëtane Snoeck
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 13/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 14/10 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w41 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 15/10 

w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 17/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
online leerpad
H002169A, Krachtige leeromgevingen
online project
Bram De Wever
info en opnames in Ufora cursussite
21:00
18:00
w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 18/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 19/10 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Joke Bekaert, Tony Valcke
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Jurgen Sanctobin, Tony Valcke
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 20/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 21/10 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w42 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 22/10 

w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 24/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR11
seminar
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma talen
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma gezondheidswetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma LO
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09
seminar
Leslokaal 2.3, Dunant 2, Campus Dunant
groep ENKEL voor studenten HoGent KASK
21:00
19:30
Ik beslis later over deelname aan de workshops
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR10
seminar
21:00
19:30
w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 25/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 26/10 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Ellen Haerens, Tony Valcke
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 27/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 28/10 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w43 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 29/10 

w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 31/10 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04
seminar
Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor eduma maatschappijwetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma economie
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma wetenschappen en technologie
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma gedragswetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
groep bij voorkeur voor studenten eduma cultuurwetenschappen
21:00
19:30
w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 1/11 
w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 2/11 
w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 3/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 4/11 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w44 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 5/11 
online leerpad
H002169A, Krachtige leeromgevingen
self-reliant study activities
ongeveer 3u tijd rekenen hiervoor - kan je in de week van 7/11 zelf inplannen om te doorlopen
05:30
05:00

w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 7/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 8/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 9/11 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo, Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Ellen Haerens
verdeling in groepen over de lokalen gebeurt via lesgever
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 10/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 11/11 
w45 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 12/11 

w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 14/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.1, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 4.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 15/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 16/11 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR01
microteaching
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo, Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo, Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Ellen Haerens, Tony Valcke
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 17/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 18/11 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w46 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 19/11 

w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 21/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 22/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 23/11 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR01
microteaching
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Anke Ingels, Ellen Haerens, Gaëtane Snoeck, Joke Bekaert
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR02
microteaching
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR03
microteaching
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR04
microteaching
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 24/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 25/11 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w47 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 26/11 

w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 28/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
20:45
19:15
w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 29/11 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 30/11 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR01
microteaching
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Anke Ingels, Ellen Haerens, Gaëtane Snoeck, Joke Bekaert
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR02
microteaching
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR03
microteaching
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen GR04
microteaching
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 1/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 2/12 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w48 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 3/12 

w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 5/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 6/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 7/12 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Joke Bekaert, Tony Valcke
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 8/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 9/12 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
w49 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 10/12 

w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 12/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Hardyns
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 13/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR01
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
10:00
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR02
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
11:30
10:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR07
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001624A, Sociologie, K000459A, Sociologie, K001007A, Sociologie
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bart Van de Putte
16:00
13:00
w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 14/12 
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
11:30
08:30
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
11:30
08:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR03
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR04
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
14:30
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Toon Moonen
16:00
13:00
H002176A, Initiatie vakdidactiek maatschappijwetenschappen
microteaching
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Joke Bekaert, Jurgen Sanctobin, Tony Valcke
16:00
13:00
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Georges Martyn
19:00
17:30
w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 15/12 
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR05
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
13:00
11:30
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Marc Cools
16:00
13:00
B000309A, Belgisch publiekrecht, K000214A, Belgisch publiekrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Toon Moonen
17:30
16:00
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR06
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
19:00
17:30
B001627A, Encyclopedie van de criminologische wetenschappen GR08
lecture
Lokaal 4.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Wim Hardyns
20:30
19:00
w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 16/12 
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
11:30
08:30
B001625A, Grondslagen van het (straf)recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Georges Martyn
16:00
13:00
B000703A, Moraalfilosofie
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Jan Verplaetse
17:30
16:00
B001623A, Inleiding tot de criminologie
lecture
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Herman Wolf
na afspraak (zie UFORA)
22:00
17:30
w50 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 17/12 

w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 19/12 
w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 20/12 
w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 21/12 
w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 22/12 
w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 23/12 
w51 
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 24/12