Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel voor ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
Auditorium C - Hein Picard
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: Auditorium C - Hein Picard, Campus Tweekerken
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
werkcollege
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
hoorcollege
Frieke Vancoillie
11:30
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
werkcollege
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
werkcollege
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
werkcollege
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant, Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Jan Baetens
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
excursie
Peter Goethals
13:00
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Stijn Luca
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
19:00
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
11:30
08:30
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I001542A, Environmental Impact Assessment: Integrated Project, I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
19:00
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I001542A, Environmental Impact Assessment: Integrated Project, I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
19:00
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
11:30
08:30
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
I001967A, Intellectual Property and Valorization
hoorcollege
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
C002668A, Scientific Communication in English GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olaf Du Pont
enkel ba BCBT
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I002607A, Resource Recovery Technology, I002607B, Resource Recovery Technology
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Bart De Gusseme, Erik Meers, Ramon Ganigué, Tom Hennebel
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
hoorcollege
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English GR01, C002668A, Scientific Communication in English GR02
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic, Olaf Du Pont
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002676A, Analyse van organische micropolluenten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure, Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Kristof Demeestere
19:00
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
I002672A, Process Control
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
11:30
08:30
I002748A, Milieucoördinatie
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
I002672A, Process Control
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Gauthier Vanhaelewyn, Paul Van Liedekerke
11:30
08:30
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
werkcollege
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
hoorcollege
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
hoorcollege
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002510A, Reactiekinetiek en reactoren
werkcollege
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Paul Van der Meeren
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly
16:00
13:00
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
16:00
13:00
I002716A, Milieu-effectrapportering
hoorcollege
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
16:30
13:30

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5