Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Maarten Boudry
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
hoorcollege
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Femke Batsleer
Inleidingsles
13:00
11:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Maarten Boudry
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Maarten Boudry
13:00
10:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Maarten Boudry
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Liliana D'Alba Altamirano, Maarten Boudry
17:30
14:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
An Cliquet
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
An Cliquet
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Dirk Verschuren
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
workshop voorbereiding op de arbeidsmarkt
C003154A, Bachelorproef, C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003382A, Bachelorproject, C003573A, Bachelorproject, C003784A, Software Engineering Lab 2, C003993A, Multidisciplinary Bachelor Project, C004005A, Bachelor Project, C004228A, Bachelorproject, C004253A, Bachelorproject
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Laurien Desimpelaere, Pascal Van Der Voort, Siel Wellens
19:30
18:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
An Cliquet
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Dirk Verschuren
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Dirk Verschuren
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C004005A, Bachelor Project
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Liliana D'Alba Altamirano, Sandra Van Vlierberghe
Module 'Wetenschappelijke integriteit'
13:00
11:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Katrien Strubbe
21:00
18:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef
bachelorproef
Liliana D'Alba Altamirano
18:00
14:00
C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C004005A, Bachelor Project, C004227A, Onderzoeksvaardigheden
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Christophe Detavernier, Liliana D'Alba Altamirano, Sandra Van Vlierberghe
Sessie rond opzoeken / bibvaardigheden.
19:30
18:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Ellen Pape
11:30
08:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
C003224A, Aquatic Ecology
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Ellen Pape
11:30
08:30
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lise Beirinckx, Yeseren Kayacan
15:00
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
C003224A, Aquatic Ecology GR02
excursie
Lise Beirinckx
Excursie zwalm
18:30
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Femke Batsleer
15:30
14:00

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Stage Limnetisch milieu
18:30
08:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Stage Limnetisch milieu
18:30
08:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Stage Limnetisch milieu
18:30
08:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Stage Limnetisch milieu
18:30
08:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Stage Limnetisch milieu
18:30
08:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
C003224A, Aquatic Ecology GR01
excursie
Lise Beirinckx
Excursie zwalm
14:00
08:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
C003224A, Aquatic Ecology
excursie
Carl Van Colen
Excursie Saeftinghe
18:00
12:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
10:00
08:30
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jan Van Uytvanck
13:00
10:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
C004419A, Systematiek en diversiteit van bloemplanten
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
08:30
C003224A, Aquatic Ecology
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lise Beirinckx, Wim Vyverman
18:00
14:00

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
excursie
Jan Van Uytvanck
18:30
08:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
C003223A, Terrestrische ecologie
hoorcollege
Leslokaal 0.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Sander Jacobs
11:30
08:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
excursie
Jan Van Uytvanck
18:30
08:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Lara Macheriotou
Stage Marien milieu
19:00
08:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Lara Macheriotou
Stage Marien milieu
19:00
08:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Lara Macheriotou
Stage Marien milieu
19:00
08:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Lara Macheriotou
Stage Marien milieu
19:00
08:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
stage
Lara Macheriotou
Stage Marien milieu
19:00
08:30

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
excursie
Jan Van Uytvanck
18:30
08:30
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
C003185A, Natuurbeheer en biodiversiteitsrecht
excursie
Jan Van Uytvanck
18:30
08:30
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
Presentatie
C000534A, Veldbiologisch onderzoek
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Femke Batsleer, Lara Macheriotou
18:00
13:00
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5