Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 25/9 
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 26/9 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 27/9 
introductie
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen, H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
enkel voor Bachelor-minor onderwijs en voorbereidingsprogramma
18:30
18:00
Introductiesessie stages & vakdidactiek WETENSCHAPPEN
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002218A, Vakdidactiek bio-engineering, H002219A, Vakdidactiek chemie, H002220A, Vakdidactiek biologie, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002222J, Vakdidactiek aardrijkskunde, H002223A, Vakdidactiek architectuur, H002224A, Vakdidactiek fysica, H002224C, Vakdidactiek fysica, H002225A, Vakdidactiek informatica, H002226A, Vakdidactiek wiskunde I, H002227J, Vakdidactiek wiskunde II, H002299A, Stage A: STEM, H002300A, Stage A: bio-engineering, H002301A, Stage A: engineering en technologie, H002312A, Stage B: chemie, H002315A, Stage B: biologie, H002316A, Stage B: fysica, H002317A, Stage B: aardrijkskunde, H002318A, Stage B: informatica, H002319A, Stage B: wiskunde, H002321A, Stage B: architectuur, H002330A, Stage C: chemie, H002331A, Stage C: biologie, H002334A, Stage C: bio-engineering, H002335A, Stage C: fysica, H002336A, Stage C: wiskunde, H002339A, Stage C: aardrijkskunde, H002340A, Stage C: informatica, H002341A, Stage C: architectuur, H002376A, Stage B: bio-engineering, H002428J, Stage C: engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Anthony Parmentier, Dirk Reheul, Dominique Adriaens, Florine Verstrynge, Francis wyffels, Hendrik Van Maldeghem, Jan Vanwetteren, Kathy Messens, Katrien Strubbe, Kris Coolsaet, Leen Brouns, Liesbet Coens, Maarten Van Den Driessche, Mieke Uyttendaele, Nico Van de Weghe, Philippe Smet, Sabine Bosteels, Stefaan Cottenier
voor verkorte eduma en tweejarige eduma.
NIET voor wie deze stage opneemt vanuit cluster economie, LO of gezondheidswet.
19:30
18:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 28/9 
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 29/9 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 2/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 3/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 4/10 
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR05, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR04, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR06, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie GR01
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 5/10 
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 6/10 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 9/10 
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 10/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 11/10 
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
werkcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA
17:15
16:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 12/10 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 13/10 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 16/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Lieven Clement
17:30
14:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant, KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 17/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 18/10 
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA; voor bachelors enkel Oriëntatiestage
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 19/10 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 20/10 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 23/10 
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
18:00
14:00
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Lieven Clement
17:30
14:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant, Lokaal B.2.007, Howest, campus Brugge Station
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 24/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 25/10 
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 26/10 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
18:00
14:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 27/10 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 30/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Lieven Clement
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 31/10 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 6/11 
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 7/11 
C003222A, Evolution
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 8/11 
C003184A, Dierenfysiologie
werkcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Lieven Clement
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 9/11 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 10/11 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 13/11 
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003222A, Evolution
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
17:30
14:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 14/11 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dries Bonte, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 15/11 
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
peer teaching
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
17:15
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
peer teaching
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S12, Campus Sterre, Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Katrien Strubbe
ENKEL CHEMIE
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 16/11 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 17/11 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 20/11 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003184A, Dierenfysiologie
werkcollege
Practicumzaal 2.1, S2, Campus Sterre
Bart Braeckman
17:00
14:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 21/11 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Vyverman
13:00
10:00
C003184A, Dierenfysiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, S2, Campus Sterre
Bart Braeckman
18:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 22/11 
C003184A, Dierenfysiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, S2, Campus Sterre
Bart Braeckman
18:00
14:00
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 23/11 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003184A, Dierenfysiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, S2, Campus Sterre
Bart Braeckman
18:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 24/11 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
C003184A, Dierenfysiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, S2, Campus Sterre
Bart Braeckman
18:00
14:00
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 27/11 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 28/11 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Vyverman
13:00
10:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 29/11 
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
Kris Coolsaet
ENKEL INFORMATICA; voor bachelors enkel Oriëntatiestage
17:30
14:30
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 30/11 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 1/12 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 4/12 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003182A, Moleculaire genetica II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
18:00
14:00
workshops onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 5/12 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
10:00
08:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
begeleide zelfstudie
Lieven Clement
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
werkcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Vyverman
13:00
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
18:00
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 6/12 
C003182A, Moleculaire genetica II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
18:00
13:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 7/12 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003182A, Moleculaire genetica II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
18:00
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 8/12 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
18:00
13:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 11/12 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
18:00
14:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 12/12 
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Matthew Shawkey, Olivier De Clerck
10:00
08:30
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
13:00
10:00
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
18:00
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 13/12 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Adelbert De Clercq
18:00
14:00
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
ENKEL WISKUNDE
20:15
17:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 14/12 
C003221A, Gemeenschaps- en systeemecologie
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Wim Vyverman
11:30
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven Clement
11:30
10:00
C003182A, Moleculaire genetica II
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 15/12 
C003183A, Ontwikkelingsbiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
10:00
08:30
C003184A, Dierenfysiologie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Braeckman
13:00
10:00
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 18/12 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
Inhaalles
10:15
09:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 19/12 
C003222A, Evolution
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Olivier De Clerck
Inhaalles
10:15
09:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 22/12